Dainius Labutis (ELTA) nuotr.

V. Bakas atsisako komentuoti esą ministrę įžeidė riebiu epitetu

V. Bakas atsisako komentuoti esą ministrę įžeidė riebiu epitetu

Opozicijai priklausančios partijos „Vardan Lietuvos“ atstovas Vytautas Bakas atsisako komentuoti esą jis pirmadienį Seimo salėje vidaus reikalų ministrę Agnę Bilotaitę pavadino itin griežtu epitetu – „nužmogėjusia kale“.

„Aš kaip suprantu, ponas Andrius Navickas komentuoja tai, ko pats negirdėjo, tai tik tiek ir galiu pakomentuoti. Kad ministrė yra nužmogėjusi, galiu patvirtinti, aš tą pasakiau iš Seimo tribūnos“, – teigė V. Bakas.

Paklaustas, ar iš jo lūpų nuskambėjo tik „nužmogėjusi“, V. Bakas komentuoti taip pat atsisakė.
Konservatorius Andrius Navickas teigia, kad pirmadienį Seimo nenumatyto posėdžio metu išgirdęs V. Bako repliką ministrei.

„Šiandienos neeilinis posėdis. Vytautas Bakas, Žmogaus teisių komiteto narys, kalba tribūnoje ir teigia, kad „Amnesty international“ pateikė skandalingą ataskaitą, kurioje išsakyti rimti kaltinimai dėl elgesio su migrantais Lietuvoje. Įsijautęs pažada visą valdžią pasodinti į kalėjimą. Normalus pasisakymas ir tikrai skatina įsigilinti į minėtą ataskaitą. Tiesa, jau esu ne kartą patyręs, kad Vytautas Bakas selektyviai interpretuoja dokumentus, bet.. Tačiau pagrindinis dalykas vyksta po kelių minučių. Bakas pakyla prie tos Seimo vietos, kur sėdi Bilotaitė. Paprastai Seimo narių pareiškimus klauso nedaug žmonių, bet Bilotaitė liko išklausyti. Bakas prieina prie jos ir meta: „nužmogėjusi kalė“, – situaciją feisbuke aiškino A. Navickas.

ELTA primena, kad V. Bakas teigia, jog dešiniųjų Vyriausybė turės atsakyti už veiksmus, sprendžiant praėjusiais metais kilusią neteisėtų migrantų krizę. Politikas net užsiminė apie teisiamųjų suolą atsakingiems Vyriausybės nariams.

Politikas ragino parlamentarus susipažinti su pirmadienį pasirodžiusia žmogaus teisių gynimo organizacijos „Amnesty International“ ataskaita, kurioje sukritikuoti Lietuvos veiksmai tvarkantis su pernai kilusia migracijos krize.

„Amnesty International“ atskaitoje paskelbė, kad ukrainiečių pabėgėliai Lietuvoje sutinkami šiltai, o tuo metu pabėgėlių iš Artimųjų Rytų, kurie į šalį atvyko kirsdami sieną iš Baltarusijos, teisės ignoruojamos. Organizacija nustatė, remdamasi apklausomis dviejuose neteisėtų migrantų centruose Lietuvoje, kad pabėgėliai iš Irako ir Sirijos patiria „nehumanišką ir žeminantį elgesį bei neteisėtą grąžinimą į kilmės šalis“.„Amnesty International“ taip pat kritikuoja Europos Sąjungą ignoruojant padėtį Lietuvoje, vienoje iš valstybių narių. Organizacija rekomenduoja Lietuvai sustabdyti pabėgėlių ir migrantų apgręžimą į Baltarusiją.

Komentarai

  • bakas – kiaulė ir dar reiktų gerai pasidomėti kam jis dirba

    • Atsakyti
    • ta baidykle kam dirba ?

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų