P. Židonio nuotr.

Užsikrėtusiųjų koronavirusu – jau gerokai per pusė tūkstančio

Užsikrėtusiųjų koronavirusu – jau gerokai per pusė tūkstančio

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) duomenimis, šiuo metu Lietuvoje patvirtinti 533 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai.

Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų – 533, per vakar dieną ištirti 1389 ėminiai. Bendrai iki šiol iš viso ištirti 11280 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso.

Visais atvejais jau pradėti arba bus pradėti epidemiologiniai tyrimai.

SAM ragina žmones vadovautis medikų ir institucijų nurodymais, tai yra, maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Komentarai

 • „per pusė šimto“ – tai būdų daugiau nei penkiasdešimt, o kai yra 533 – tai „per pusę tūkstančio“. Rašytojai, jūs rašytojai, skaičiuoti nemokate.

  • Atsakyti
  • Ar sunku prideti porą sakinių apie padėtį Panevėžyje? Kiek sergančių? Kiek gydomų ligonineje?

   • Pritariu. Apie Panevėžį mirtina Tyla. Nėra jokios informacijos.

 • bet STOP ženklais koronaviruso nesustabdysi. Teisinga nuspręsta, kad karantino pažeidėjus reikia bausti baudomis, o jei prisideda prie mirčių, – ir laisvės atėmimu – karantinu už grotų.

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų