P. ŽIDONIO nuotr.

Užsikrėtusiųjų skaičius Panevėžyje dar ūgtelėjo

Užsikrėtusiųjų skaičius Panevėžyje dar ūgtelėjo

Pastarąją savaitę kiekvieną dieną ilgėja susirgusiųjų koronavirusu sąrašas.

Antradienį, baigiantis darbo dienai, Panevėžio savivaldybė pranešė, jog mieste patvirtinti dar trys nauji COVID-19 ligos atvejai.

Iš viso Aukštaitijos sostinėje šia liga serga jau 21-as gyventojas.

Šiuo metu Respublikinėje Panevėžio ligoninėje yra gydomi 4 šia infekcija sergantys asmenys.

Aštrėjant situacijai, ligoninė įvedė sugriežtintą pacientų, lankytojų, ligoninės personalo buvimo ligoninės teritorijoje ir patalpose tvarką, kurios laikymasis yra kategoriškai privalomas. Visi asmenys, esantys Respublikinės Panevėžio ligoninės teritorijoje ir patalpose, privalo dėvėti medicinines kaukes. Į ligoninės teritoriją įleidžiami tik personalo darbuotojai, pacientai turintys siuntimus gydytis ir išimtinais atvejais pacientus lankantys asmenys, kurie turi skyriaus vedėjo, kuriame gydosi lankomas pacientas, leidimą. Visi kiti asmenys, norintys patekti į ligoninės teritoriją, privalo iš anksto savo atvykimo laiką ir tikslus suderinti su atitinkamais ligoninės darbuotojais ir tik su jų žinia ir leidimu galės patekti į ligoninės teritoriją. Gavus gydančio gydytojo ar skyriaus vedėjo leidimą leidžiama lankyti tik tą pacientą, kurio sveikatos būklė yra sunki.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, Lietuvoje šiuo metu koronavirusu serga 311 žmonių. Šalyje mirusiųjų nuo koronaviruso skaičius siekia 80, o dar 13 užsikrėtė COVID–19, bet mirė dėl kitų priežasčių.

Komentarai

  • Nezinau ka neteisingai dariau,bet per menesi-nulis

    • Atsakyti
  • Eikite i baznycias ir melskites! Gelbekite savo sielas nuo pragaro ugnies! Savo kunu jau neisgelbesite!

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų