P. Židonio nuotr.

Užgesę šviesoforai mokė kantrybės

Užgesę šviesoforai mokė kantrybės

Porą dienų neveikę šviesoforai Panevėžio pačiame centre bandė vairuotojų kantrybę bei atidumą ir kėlė klausimą, kodėl esant tokiai ekstremaliai situacijai eismo nesiima reguliuoti pareigūnai. Pervažiuoti miesto arterines gatves buvo virtę tikru iššūkiu. Šiuo metu čia pradėti dideli bent kelių pagrindinių gatvių šviesoforų keitimo į išmaniuosius darbai, tačiau šįkart jie neveikė ne dėl paties remonto, o jo metu kilusio gedimo.

„Išmanieji šviesoforai yra gerai, bet tai, kaip organizuota rekonstrukcija, yra kažkas baisaus. J. Basanavičiaus gatve važiavau ir trečiadienio, ir ketvirtadienio vidurdienį. Centre neveikė nė vienos jos šviesoforas. Pačioje svarbiausioje mieste J. Basanavičiaus ir Vilniaus gatvių sankryžoje važiavo, kas kaip išmanė: pagrindine J. Basanavičiaus gatve lėkė nestabdydami, o bandantys iš Vilniaus gatvės pasukti į kairę, netekę kantrybės, tiesiog lindo aniems prieš nosis. Ten tikrai buvo klaiku“, – pasakojo panevėžietis Rolandas Savičius.

Vairuotojas stebisi, kad eismo organizatoriai sankryžą, pasižyminčią itin dideliu transporto srautu, paliko visiškai nereguliuojamą.

„Kaimo žvyrkelius kai remontuoja, ir tai pastato laikinuosius šviesoforus. Kita vertus, ar policija irgi nebemoka eismo reguliuoti?“ – klausia R. Savičius.

Panevėžio savivaldybės Miesto infrastruktūros skyriaus specialisto Arvydo Šato teigimu, šiuo metu tvarkomi Vilniaus ir Ramygalos, Vilniaus ir J. Basanavičiaus, J. Basanavičiaus ir Savanorių aikštės, J. Basanavičiaus ir Ukmergės gatvių sankryžose esantys šviesoforai, taip pat esantieji prie pėsčiųjų perėjos J. Basanavičiaus gatvėje prieš Smėlynės gatvės tiltą bei šviesoforai J. Biliūno ir Vilniaus gatvių bei Pajuosčio plento ir Velžio kelio sankryžoje. Šviesoforų atnaujinimas kainuos per 300 tūkst. eurų.

Pasak A. Šato, visi minėti centro šviesoforai labai susidėvėję. Tai ypač atsiskleidė remonto metu. Be to, jie veikia tokiu principu, kad užgęsta bent keli iškart.

Plačiau skaitykite liepos 30 dienos „Sekundės“ numeryje.

Komentarai

  • ne kantrybes moke, o parode visiska remontininku ir keliu policijos nekompetencija, turejo ponai keliu policininkai su reguliuotoju lazdelemis sankryzose dirbti, bet matyt su trikojais pakrumese geresnis biznis gaunasi, stebuklas kad nebuvo avariju ir nelaimiu

  • Daug kas susideveje. O KET pazeidejai nieko ir neismoko.

  • Nnnnnnn

    • Atsakyti
  • Is kegliu sustato laikina zieda ir visos bedos baigiasi

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų