G. Kartano nuotr.

Už ypatingus nuopelnus – įrėmintas ženklas

Už ypatingus nuopelnus – įrėmintas ženklas

Panevėžio rajono savivaldybė svarsto dar vieną būdą apdovanoti šiam kraštui nusipelniusiuosius.

Kitą savaitę vyksiančiame Tarybos posėdyje bus svarstoma dėl padėkos ženklo sukūrimo. Jis būtų savotiškas tarpinis variantas tarp rajono garbės piliečio vardo ir paprastos padėkos.

Padėkos ženklo nuostatuose nurodoma, kad naujasis apdovanojimas gali būti skiriamas Lietuvos piliečiams, taip pat užsienio valstybių piliečiams už ypatingus nuopelnus Panevėžio rajono savivaldybei mokslo, švietimo, kultūros, sporto, valstybės tarnybos, sveikatos ir socialinės apsaugos, verslo ir gamybos, tarptautinio bendradarbiavimo ir kitose srityse, taip pat už suteikiamą paramą ir labdarą bendruomenėms, pavieniams gyventojams. Taip pat juo būtų pagerbiama už didvyrišką poelgį.

Kandidatus tokiam apdovanojimui gauti turėtų teisę siūlyti ir fiziniai, ir juridiniai asmenys. Pateiktus siūlymus svarstys speciali darbo grupė, kurią sudarys trys asmenys. Visgi galutinį sprendimą priimtų rajono meras.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 18 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruokite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų