P. ŽIDONIO nuotr.

Už šiurpios istorijos – skriaudžiamo vaiko ašaros

Už šiurpios istorijos – skriaudžiamo vaiko ašaros

Socialiniuose tinkluose išplito informacija, jog Panevėžyje smurtą patiria mažametė mergytė.

Įtarus, kad ji gyvena tuose pačiuose namuose su skandalingai pagarsėjusia viena iš šiauliečių, nuteistų už bendramokslės gimnazistės itin makabrišką nužudymą, vaiko teisių gynėjai kreipėsi pagalbos į visuomenę.

Dar tą patį vakarą jie dėkojo sureagavusiems žmonėms ir kartu su policijos pareigūnais nuvyko į šeimą.

Tokia žinia socialiniame tinkle pasidalijo panevėžietė menininkė Klaudija Mackevičiūtė. Ji pasakoja, jog nerimą keliančios informacijos apie galimą smurtą prieš vaiką sulaukė paviešinusi, jog viena iš nuteistųjų prekybos centre darbuojasi kasininke.

„Kai tik pradėjau dalintis žinia apie tai, kad už itin žiaurų bendramokslės nužudymą nuteistos žudikės laisvai gali išeiti į visuomenę ir dirba viename prekybos centrų Panevėžyje, ėmė plaukti kaimynų ar juos pažįstančių žmonių žinutės ir skambučiai“, – pasakojo K. Mackevičiūtė.

Anot jos, žmonės rašė, kad V. Lietuvninkaitė ne tik dirba kasininke, bet ir gyvena su jauna moterimi, kartu augina pastarosios dukrą.

Klaudiją šokiravo pradėję plaukti pranešimai, kad abi moterys skriaudžia ir muša mergaitę.

Netrukus menininkę pasiekė ir garso įrašas. Jame aiškiai girdėti, kaip kūkčiodama mergaitė su visomis smulkmenomis pasakoja apie patiriamą smurtą. Mergaitė nurodė tiek savo motinos, tiek už nužudymą nuteistos draugės vardus.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 19 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

 

 

Komentarai

  • žmogžudė kanibalė kruvinomis rankomis skenuoja prekes IKI, ir mes turime jai atleisti ir integruoti į visuomenę? jeigu ir turi dirbti, tai turi pvz akmenis skaldyti, ar kokį betoną daužyti, o ne šiltai sėdėti kasoje , o laisvalaikiu mušti vaikus. jokios atgailos ir atleidimo, uždarykite šitą išgamą iki gyvos galvos, arba atiduokite norvegams integruoti, tie labai mėgsta integruotis

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų