Alytausgidas TV nuotr.

Už parkavimą Alytaus miesto centre – mokestis

Už parkavimą Alytaus miesto centre – mokestis

20 metų žemę Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gatvės kieme valdanti ponia Alfreda nusprendė savo žemėje įrengti mokamas vietas. Tiesa, čia nebus įprasto aparato susimokėti už stovėjimą. Vietas ilgalaikiam parkavimui galės išsipirkti visi, kas norės.

Moteris sako išlaikyti sklypą kasmet atsieina nemažai pinigų. Tai – ir žemės mokestis, ir kitos išlaidos, todėl nusprendė gauti šiek tiek pajamų.

Aplinkinių namų gyventojai ir įmonės, kai tik sužinojo apie pasikeitusią situaciją parkavimo aikštelėje, kone akimirksniu visas vietas išpirko, kurių buvo numatyta įrengti 15.

Individualiai įmonei priklausantis sklypas užima beveik visą vidinį kiemą, esantį už ,,Lietuvos ryto” ir ,,Alytaus naujienų” redakcijų, netoliese – Rotušės a. 9A daugiabutis.

Į namus grįžtantys gyventojai važiuos jiems specialiai palikta juosta, ji – prie pat naujai pastatyto namo. Trukdo ir laiptai, esantys miestui priklausančiame sklype, juos teks išmontuoti.

Vėliau Rotušės a. 9A daugiabučio gyventojams siūloma įsirengti aikštelę Alytaus miesto teatro pusėje. Savivaldybė ją įrengtų, jei gyventojai sutiktų padengti pusę išlaidų.

Mokama aikštelė staigmena tapo ne tik gyventojams, tačiau ir S. Dariaus ir S. Girėno g. 6B bei kituose pastatuose aplink įsikūrusioms įmonėms. Tiesa, sklypo savininkų sužymėtose ir išnuomotose vietose galės parkuotis ne tik verslininkai, tačiau ir jų klientai.

Komentarai

  • man ydomu kaip galejo suprichvatizuoti sita moterele sklypa

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų