Už išgelbėtą gyvybę – išskirtinė padėka

Už išgelbėtą gyvybę – išskirtinė padėka

 

Respublikinės Panevėžio ligoninės medikų personalas tokios padėkos iš paciento dar nėra sulaukęs.

Po skubiai atliktos skrandžio operacijos sveikstantis vienas garsiausių balsų šalyje, panevėžietis dainininkas Kastytis Kerbedis jį ant kojų pastačiusiems gydytojams ir visai medikų bendruomenei atsidėkos išties ypatingai.

K. Kerbedis gegužę planuoja specialiai jiems Panevėžyje surengti padėkos koncertą. Simboliška, jog nuo numatyto koncerto praėjus vos porai dienų, bus minima Tarptautinė slaugytojų diena.

Dainininkas jaučiasi kaip niekad dėkingas medikams, kurie, kaip rašo, suteikė galimybę „dar pabūt ant šio svieto“.

„Aš privalau taip jiems padėkot, kaip kitaip?“ – retoriškai savo socialinėje paskyroje klausia atlikėjas.

Išskirtinis koncertas

Paskelbęs šią žinią, K. Kerbedis sulaukė aibės palaikančių komentarų ir patiktukų. Vieni iš jo talento gerbėjų kvietė nepamiršti ne tik gydytojų, bet ir slaugytojų, likusio personalo, tokį sprendimą ne vienas vadino šauniu ir džentelmenišku.

Kaip teigia pats estrados karalius, padėkos koncertas bus išskirtinis. Į Panevėžio bendruomenių rūmų salę bus kviečiami miesto medikai, o parduodamų vietų pavieniams jo muzikos gerbėjams pasiūlyta itin mažai.

Kiek anksčiau, atsidūręs Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, 55-erių atlikėjas prasitarė, jog tokia patirtis jį aplankė pirmą kartą. Po chirurgo skalpeliu tą kartą dainininką paguldė ūmūs skrandžio skausmai. Medikai garsiam dainininkui atliko net tris sudėtingas operacijas.

Praėjus vos kelioms dienoms po operacijos, K. Kerbedis negailėjo padėkų operatyviai reagavusiai gydytojų komandai, greitosios pagalbos medikams. Atlikėjas ypač dėkojo gydytojui Andriui Račkauskui bei Panevėžio ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus vedėjai Jolantai Vokietienei.

Surakino skausmas

Ūmiai sunegalavusį dainininką tą kartą į ligoninę lydėjęs bičiulis panevėžietis Justinas Stašys tvirtino, jog tokios prastos būklės jis atlikėją matęs pirmą kartą.

Pasak vyro, sunegalavusiai žvaigždei greitosios pagalbos medikus iškvietė K. Kerbedžio kaimynė.

„Kaimynė išgirdo šaukimą iš skausmo, o gal jis pats paskambino ir jos paprašė, kad iškviestų pagalbą. Gydytojų brigada atvažiavo greitai, suteikė pagalbą ir išvežė jį į ligoninę“, – pasakojo dainininko bičiulis.

Anot jo, anksčiau K. Kerbedis nėra skundęsis rimtais sveikatos negalavimais, tačiau jau kurį laiką jį vargino opaligė.

J. Stašys svarstė, jog nuovargis po įtempto koncertinio turo „Amžinai“, kuriam dainininkas atidavė daug jėgų, galėjo paaštrinti ligos simptomus.

„Gal pervargo po koncertinio turo. Buvo daug nervų. Nelengva, o nervai per skrandį dažnai kerta, išsunkia. Įsivaizduokite, kaip reikia pasiruošti, kad 6–7 tūkst. žmonių patiktų“, – žiniasklaidai kalbėjo J. Stašys.

Komentarai

 • .

  • Atsakyti
 • […] (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Source link […]

  • Atsakyti
 • Dirbu autobuso vairuotoju. Savo kirpeja Zose, prie namu esancios parduotuveles pardaveja Maryte, kitapus gatves esancios aludes barmene Stasele ir kojos nykscio i pirsta iaugusi naga isoperavusi gydytoja pasizadu pavezet iki turgaus dykai! Ir atgal…

  • Atsakyti
  • Ne kiekvienam suprasti! Gerai, kad VADYLU nedauguma!

   • Tai dar klausimas….

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų