DELFI nuotr.

Už „avelių pasą“ sulaukė dėmesio ne tik internete

Už „avelių pasą“ sulaukė dėmesio ne tik internete

 

Avinu Baronu persikrikštijęs panevėžietis bandė viešai įrodyti, kad suklastoti Galimybių pasą – vieni juokai, tačiau pats liko kvailio vietoje.

Raimundas A. tapo socialinių tinklų žvaigžde nufilmavęs, kaip fotošopu pakoreguotu Galimybių pasu pateko į prekybos centrą. Tokiu triuku susidomėjus ir policijai, ir prekybos centro apsaugos tarnybai, panevėžietis viešai pareiškė kvailinęs internautus – esą paskelbė video montažą.

Pasijuto išskirtiniu

„Man reikia važiuoti į prekybos centrą ir fotošopo pagalba pagaminau šitą avinėlių pasą“, – savo vaizdo įraše pasakoja Raimundas A.

Vyras nufilmavo, kaip pakeičia Galimybių paso pavadinimą į Avelių pasą, o vietoje savo vardo ir pavardės įrašo Avinas Baronas. Negana to, Raimundas pakoreguoja ir paso galiojimo terminą, pratęsdamas jį iki 5–erių metų.

Atsispaudęs tokį popierių, panevėžietis nuvažiavo į prekybos centrą „Ryo“. Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip prie durų pasitinkančiai apsaugos darbuotojai pateikia Avino Barono „Avelių pasą“. Apsauginė tik užmeta akį į popierių ir net neskenavusi QR kodo Raimundui leidžia įeiti į vidų.

„Kas nori „avelių paso“? Galioja 5 m. – apsauga patikrino“, – patekęs į prekybos centrą ironizavo panevėžietis.

„Jaučiamės išskirtiniai avinai. Ir vaikai, avinukai, džiaugiasi pramogom. Prekybos centras beveik tuščias. Jaučiuosi pakylėtas. Gerai, kad fotošopas yra“, – įspūdžiais dalinosi Raimundas A.

Sukėlė ažiotažą

Šis vaizdo įrašas socialiniame tinkle sulaukė didelio susidomėjimo. Juo pasidalino 5 tūkst. internautų.

Vieni už tokią „gudrybę“ Raimundą gyrė, kiti piktinosi ir vylėsi, jog apgavyste pasidomės institucijos.

„Kad tave patį balvoną nubaustų už klastojimą dokumentų. Dabar vargšei mergaitei reikalų pridarei“, – vaizdo įraše matomos prekybos centro apsaugos darbuotojos pagailėjo tretieji.

Kilus ažiotažui, Raimundas savo įrašą papildė pastaba, esą tai tebuvo video montažas, o įeiti į prekybos centrą pateikė originalų Galimybių pasą.

Aiškinasi apsauga

Raimundo „avelių pasas“ sudomino prekybos centro vadovybę.

Jo rinkodaros vadovė Džiuginta Tamošiūnienė teigė, jog informacija apie socialiniame tinkle pasklidusį vaizdo įrašą perduota prekybos centrą saugančiai apsaugos tarnybai ir šioji aiškinasi situaciją.

D. Tamošiūnienės teigimu, įvedus Galimybių pasą, pastarąsias dvi dienas prekybos centre jaučiamas lankytojų srauto sumažėjimas, tačiau jis nėra žymus.

„Savaitės pirmomis dienomis visada į prekybos centrus ateina mažiau žmonių, bet turbūt šįkart šiek tiek įtakos turi ir Galimybių pasas“, – mano rinkodaros vadovė.

Susidomėjo policija

Savo ruožtu tyrimą dėl galimo pasinaudojimo padirbtu Galimybių pasu pradėjo ir policija. Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialisto Tado Martinaičio teigimu, pareigūnai tikrina informaciją, pateiktą video medžiagoje.

„Apie šį įvykį policijai ir pranešta, ir patys pareigūnai stebi, kas vyksta viešojoje erdvėje“, – teigė T. Martinaitis.

Panevėžiečiui gali tekti atsakyti ne tik už dokumento klastojimą. Pasak T. Martinaičio, tokie veiksmai gali būti traktuojami ir kaip ekstremalios situacijos metu įvestų ribojimų nesilaikymas, ir kaip visuomenės kiršinimas, už ką irgi gresia atsakomybė.

Komentarai

 • Aš su savo šuns pasu patekau į RyoCha,cha,cha

  • Atsakyti
  • Tu ne šaunuolis tu šuo

   • Atsakyti
 • Kai asilas pasivadina avinu, tai mažai jam šansu likt nepastebėtam. Žaviuosi idiotais! Linkiu mostelt tokią baudą, kad metus verktų.

 • metukus pasedet reik duot kad prasiciuhintu

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų