Asociatyvi nuotr.

Ukrainos karo metinės – su rusišku popsu

Ukrainos karo metinės – su rusišku popsu

Skaitytojo pasiūlyta tema

Vakarų pasauliui minint žvėriško karo Ukrainoje antrąsias metines, panevėžiečiai naktiniame klube linksminosi grojant rusiškam popsui.

Su bičiuliais į klubą „Naktinis Tbilisis“ penktadienio vakarą atsipalaiduoti atėjusi panevėžietė apstulbo išgirdusi, kad publika linksminama rusiška popmuzika.

Lankytoja pasibaisėjo dviprasmybe: klube kabo Ukrainos vėliava, prie įėjimo pasitinka plakatas, palaikantis nuo okupantų besiginančią šalį, tačiau kone kas trečia skambanti daina rusiška.

Toks pasilinksminimas antrųjų karo metinių Ukrainoje išvakarėse panevėžietei pasirodė, kaip pati sako, ypač neskaniai.

Naktinio klubo savininkas aiškina, kad šis muzikinis repertuaras – įprastas dalykas. Esą kokias dainas groti didžėjui, diktuoja pati publika.

Kaip pasakojo vardo ir pavardės prašiusi neviešinti panevėžietė, penktadienio vakarą su bičiuliais spontaniškai nusprendė nueiti pasilinksminti į miestą.

„Įėjus į klubą iš karto apėmė dviprasmiškas jausmas. Ant durų puikuojasi plakatas, kad okupantai neaptarnaujami, viduje kabo Ukrainos vėliava, bet dainos – rusiškos. Ukrainai minint jau antrąsias karo metines, toks disonansas gerokai mane šokiravo“, – pasakojo moteris.

Visą straipsnį skaitykite vasario 27 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruokite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Komentarai

  • tai panelei turbut butu sirdies priepolis jei suzinotu, kad daugiau ukrainieciu sneka rusikai nei ukrainietiskai.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų