Asociatyvi „Sekundės“ archyvo nuotr.

Ugniagesiai vadavo tualete užstrigusį vyrą

Ugniagesiai vadavo tualete užstrigusį vyrą

 Netikėto iškvietimo sulaukė Panevėžio ugniagesiai.

Antradienį, apie 15.20 val., Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Panevėžyje, Ramygalos g. viename iš penkiaaukščių kaimynas užstrigo už klozeto bakelio. Savotiškuose spąstuose net kelias dienas prabuvusio ir nusilpusio vyro patiems namo gyventojams išlaisvinti nepavyko. Atvykusiems ugniagesiams teko išardyti sanitarinį mazgą. 54-erių nukentėjusysis perduotas medikams.

Kaip pasakojo namo bendrijos pirmininkė, nelaimėlis gyveno vienas – neseniai mirė jo sesuo, prieš keletą metų brolį pasikvietusi gyventi kartu. Pusamžis vyras, anot kaimynų, likęs vienas nesugebėjo savimi pasirūpinti. Namo gyventojai jį dažnai matydavo išgėrusį, žmogus į butą parsitempdavo „turto“ iš konteinerių. Kai porą dienų namo kaimynai jo nematė, sunerimo. Pasak pirmininkės, neprisibeldę į užrakintas duris, kaimynai ėmė daužyti į sieną. Į beldimą atsiliepęs nelaimėlis pasiguodė jau keletą dienų įstrigęs tualete.

„Pavyko per sieną pasišnekėti. Jis vis kartojo pats išsikapstysiantis, bet kurgi pats. Turbūt girtas buvo, kad į plyšį tarp sienos ir klozeto su visais kailiniais įgriuvo, užmigo, o išsiblaivęs išlįst nebesugebėjo. Atvažiavę ugniagesiai duris atrakino ir iš tualeto ištraukė. Taip gyveno, kad net šviesos tualete nebuvo“, – pasakojo namo pirmininkė.

Anot jos, vyras išvežtas į ligoninę. Į Panevėžį atvykę giminaičiai ėmėsi tvarkyti butą. Jį ruošiasi parduoti ir pasirūpinti nelaimėliu, kad šis nebeliktų vienas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų