P. Židonio nuotr.

Tvarkomoje krantinėje – pavojingas patogumas

Tvarkomoje krantinėje – pavojingas patogumas

Pasidžiaugti pavasariu į moderniai tvarkomą Nevėžio krantinę Bendruomenių rūmų prieigose anūkėlę atsivedusi panevėžietė Marija Trinskienė jaudinasi, kad nedaug trūko ir jųdviejų iškyla galėjo baigtis baisia nelaime.

Miesto centro naują veidą suprojektavę architektai įspėja vaikštančiuosius būti atidesnius: Nevėžio krantinės atnaujinimo darbai dar nebaigti.

„Vaikštinėjome palei Nevėžį nutiestu taku, anūkė stūmėsi paspirtuku. Taip mums „atsiyrus“ iki buvusios elektrotechnikos gamyklos, vietos, kur nuo asfaltuoto pėsčiųjų-dviračių tako link Nevėžio upės veda medinis takas, mergytė pasuko juo. Pasirodo, nedaug trūko, kad važiuodama tuo taku anūkė su visu paspirtuku būtų nugarmėjusi“, – vis dar šiurpdama kalbėjo močiutė.

M. Trinskienė teigė, jog mažąją sučiupo ant medinio tako stovėjęs vyriškis.

Kai į vietą, kur galėjo nutikti nelaimė, atbėgo ji pati, išvydo, kad tako gale – statūs mediniai amfiteatriniai suolai.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 6 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • miela teta, visu pirma tai senvages dar nebaigta rekonstruoti, antra, vazineti bet kokia transporto priemone reikia moketi ir mokyti ta daryti atsakingai, o ne tai kad anukele nurukoooooooooooo o babute slepsi atsilikusi pora kilometru is paskos, paskui tokios anukeles ir paaugusios su paspirtukais pesciuosius ant saligatvio dauzo, nes ir kaip ruksta tai ir nuruksta ,,,, be stabdziu,cia tas pats kad va nuejom su anukele i statybas pasivaiscioti ir ikritom i 5 metru duobe, nuo zioplumo vaistu nera ir kaltinti siuo atveju tikrai reikia tik save

  • Nėra reikalo po statybas ir tvarkomas teritorijas vaikščioti, o tuo labiau važinėti. Jei močiutei prireikė iki anūkės bėgti, tai atstumas tarp jų turėjo būti nemažas. Juolab, kad miesto tvarkytojai įspėja vaikštančiuosius būti atidesniais.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų