Tvarkomi tiltai nuo žingsnių dar neskambės

Tvarkomi tiltai nuo žingsnių dar neskambės

Prieš metus pradėti remontuoti ir iki šiol uždaryti du pėsčiųjų tiltai Panevėžyje greitai atverti nebus. Žiemą ir pavasarį nei ant tilto, jungiančio Bendruomenių rūmus su miesto gydymo įstaigomis, nei vedančio į Skaistakalnio parką užkelti kojos nepavyks. Geriausiu atveju jie bus atverti vasarą.

Savivaldybė aiškina, jog tiltų tvarkymo darbai sustojo paaiškėjus, kad abiejų būklė – kone kritinė. Rekonstrukcijos projektuose numatyto tiltų turėklų perdažymo bei dangos pakeitimo nepakako. Reikalingos dokumentacijos rengimas, privalomi projektai, pagaliau – ir lėšų, reikalingų nenumatytiems darbams, paieška nukėlė darbus. Dabar, žiemą, jei vėlgi stovi dėl statyboms nepalankių oro sąlygų.

Tačiau Panevėžio miesto savivaldybės Infrastruktūros skyriaus vedėjas Dalius Vadluga patikino, kad vasaros viduryje pėsčiųjų tiltas per Nevėžį, vedantis į A. Jakšto gatvė, pagaliau bus atidarytas. Skaistakalnio tiltas, už šio parko sutvarkymą atsakingo Infrastruktūros skyriaus specialisto Tado Stanikūno teigimu, taip pat planuojamas baigti tvarkyti vasarą.

Netekę kantrybės dėl uždarytų, bet šiuo metu netvarkomų, metalo konstrukcijomis užremtų tiltų, žmonės ardo tvorų pinučius, lanksto tvoras ir taip skinasi sau kelią per abu remontuojamus tiltus.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 14 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • dar ir tie uzdaryti ligonines vartai varo i nevilti kol aplinkui apeini gali ir daktaro nereiketi negi gaila kad zmones kiemu praeis

  • Nepagrįsta skuba,paaiškinimai neverti grašio,projektuotojų ir užsakovų kompetencijos stoka.

    • Labai nepatogu,į darbus ir po darbų reikia didelį lanką daryti.

  • Pavadinimas: „Tvarkomi tiltai nuo žingsnių dar neskambės“
    Pavadinimas neatitinka realybės. Visi mato, kad jie netvarkomi. Uždarė ir nieko nedaro.
    Prieš rašydami galvokit ką rašot.

  • Labai nepatogu,į darbus ir po darbų reikia didelį lanką daryti.

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų