Turo rinktinėje – du FK „Panevėžys“ atstovai

Turo rinktinėje – du FK „Panevėžys“ atstovai

Lietuvos futbolo A lyga paskelbė 18-ojo turo rinktinę, joje savo vietą išsikovojo šešių komandų futbolininkai.

Simbolinėje rinktinėje – ir du Panevėžio klubo atstovai: Andrejus Čiofu ir Tomas Salamanavičius. Andrejus Čiofu – buvęs Klaipėdos „Atlanto“ ir Kauno „Stumbro“ legionierius iš Moldovos puikiai pritapo naujame klube. Debiutinėse rungtynėse Kaune A. Čiofu pasižymėjo įvarčiu jau pirmose rungtynėse – meistriškai pasinaudojo standartine situacija. Šiame sezone dešiniajame krašte rungtyniaujantis futbolininkas į turo rinktinę pateko su dviem skirtingomis komandomis.

Tomas Salamanavičius pasižymėjo per dvikovą su „Kauno Žalgiriu“. Jos pabaigoje panevėžiečiai turėjo iniciatyvą, tačiau išlyginamojo įvarčio kurį laiką pasiekti nepavyko. Situacija pasikeitė po to, kai į aikštę išėjo T. Salamanavičius. Labai nedaug šiame sezone rungtyniavęs ir traumą gydęsis futbolininkas tiksliu smūgiu galva pelnė išlyginamąjį ir labai svarbų „Panevėžiui“ įvartį.

Kiti futbolininkai, patekę į turo rinktinę: Vincentas Šarkauskas (Vilniaus „Riteriai“), Ričardas Šveikauskas (Vilniaus „Riteriai“), Klemenas Bolha (Vilniaus „Žalgiris“), Jurijus Bušmanas („Kauno Žalgiris“), Liviu Antalis (Vilniaus „Žalgiris“), Lajo Traore (Vilniaus „Riteriai“), Sergejus Mošnikovas („Palanga“), Darvydas Šernas (Klaipėdos „Atlantas“), Tomislavas Kišas (Vilniaus „Žalgiris“).

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų