Šie mokslo metai bus kitokie: mokymosi kokybė keliauja į antrą planą, nes dabar svarbiausia, kaip mokykloms organizuoti mokymosi procesą, kad atitiktų visus Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus. P. Židonio nuotr.

Į tualetą vaikščios pagal grafiką

Į tualetą vaikščios pagal grafiką

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) parengta tvarka, reikės organizuoti mokymo procesą, mokyklų bendruomenes privertė stvertis už galvos.

Ironizuojama, kad laikantis tokių reikalavimų, moksleiviams net teks sudaryti grafikus, kada eiti į tualetą, o vaikščioti po mokyklą bus galima tik pagal iš anksto parengtą žemėlapį.

Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos direktorius Alfredas Paberžis atvirai rėžia: įgyvendinti visus SAM reikalavimus nerealu, nebent jei mokykla teturi iki šimto mokinių. Jo teigimu, parengtosios taisyklės bei rekomendacijos skamba gražiai, bet praktikoje įgyvendinti tai vargiai įmanoma.

„Teorija viena, o praktika – kas kita. Juokas juokais, bet nejaugi dabar, kad nesusitiktų skirtingų klasių mokiniai, nustatysime penktokams į tualetą eiti tik nuo 11 val. iki 11.20 val., o vėliau užsinorėjusiems bus nebegalima“, – ironizuoja A. Paberžis.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 20 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • va kas būna, kai vietoj vieno bruka kita. Daryti nuotolinį mokymą nuo 5 klasės, o mažiukai tegul paskiskirsto po visą didelę mokyklą.
    Dabar bus taip: sueis mokiniai, prasidės mokslai ir po 2 savaičių ims eiti teigiami covido rezultatai.
    Išsigando matematikos egz rezultatų? Kitaip struktūrą dėlioti reikia. Jei po 8 klasės būtų egzaminukai (vietoj pupo 10 kl), tai ir matematika nebūtų baisi.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų