Aistė Gedvilienė. DELFI nuotr.

TS-LKD dėl savivaldos lėšų naudojimo iš partijos pašalino vieną narį, trims skyrė įspėjimus

TS-LKD dėl savivaldos lėšų naudojimo iš partijos pašalino vieną narį, trims skyrė įspėjimus

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Priežiūros komitetas, reaguodamas į vadinamąjį „čekiukų skandalą“ antradienį priėmė sprendimą dėl nepagrįsto tarybos nario veiklai skirtų lėšų naudojimo vieną partietį pašalinti iš partijos, o trims suspenduoti narystę.

Taip pat keliems konservatorių partijos nariams buvo skirti įspėjimai.
„Mes turėjome 7 žmones, kuriuos svarstėme. Ir turime priėmę sprendimą šiandieną pašalinti vieną asmenį iš partijos“, – Seime žurnalistus informavo Aistė Gedvilienė.
Pasak jos, šis atvejis buvo išskirtinis, nes Mažeikių rajono tarybos narė nebendradarbiavo su partijos Priežiūros komitetu ir nepateikė jokių paaiškinimų.
„Mūsų kolegė Mažeikių rajone – Lina Rimkienė – nebendradarbiavo su Priežiūros komitetu, nepriėmė sprendimo grąžinti lėšas, nesusistabdė narystės. Jos atvejis yra tikrai išskirtinis ta prasme, kad ji buvo išvykusi pusei metų į Kiprą, iš ten pateikė sąskaitas už internetą, jos tikrai labai didelės, sunkiai paaiškinamos“, – sakė A. Gedvilienė.
„Taip pat buvo ir sąskaitos dėl automobilio techninės priežiūros, valymo iš su jos pačios gimine susijusios įmonės. Tai mums atrodo tikrai sunkiai paaiškinama, dėl to priėmėme sunkiausią ir griežčiausią sprendimą“, – pridūrė ji.
Konservatorė pranešė, kad taip pat posėdžio metu buvo priimti sprendimai sustabdyti narystę trims partijos nariams
„Vienas yra Druskininkų savivaldybės narys Konstantinas Račkovas ir du yra Alytaus rajono nariai – Danielius Jakubavičius ir jo sutuoktinė Jūratė Overaitytė-Jakubavičienė. Šie tarybos nariai taip pat buvo įvardinti kaip gausiai transportui naudoję tarybos nario veiklai skirtas lėšas“ , – sakė parlamentarė.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų