Trys vyrai nuteisti dėl Joninių naktį įvykdyto apiplėšimo

Trys vyrai nuteisti dėl Joninių naktį įvykdyto apiplėšimo

Į garbaus amžiaus Rokiškio miesto gyventojo namus naktį įsibrovę ir jį apiplėšę trys vyrai išgirdo teismo nuosprendį. Visiems trims plėšikams skirtos realios laisvės atėmimo bausmės.

Praėjusių metų birželio 24-osios naktį Rokiškyje vienas privačiame name gyvenantis 80-metis prabudo nuo dūžtančio stiklo garso. Į jo namą, išdaužę verandos langą, įsibrovė trys vyrai ir ėmė reikalauti kieme stovėjusio automobilio užvedimo raktelių. Namo šeimininkas paaiškino, kad į užsienį išvykusio sūnaus automobilio raktelių neturi. Senuką mušdami ir grasindami, bet raktelių taip ir negavę, įsibrovėliai išėjo, iš namo pagrobę televizorių ir kirvį. Dar vieną televizorių ir telefoną plėšikai sudaužė.

Plėšikų išgąsdintas rokiškėnas pagalbos paprašė tik ryte, pamatęs pro šalį einantį kaimyną.

Dėl plėšimo buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurį atliko Panevėžio apskrities policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, o jiems vadovavo ir valstybinį kaltinimą teisme palaikė Panevėžio apylinkės prokuratūros prokuroras Paulius Jasiukaitis.

Teisėtvarkos pareigūnai netrukus nustatė įtariamuosius – ne kartą teistus rokiškėnus: 51 metų A. B., 50-metį A. K. ir 37 metų J. T. Jiems buvo pareikšti kaltinimai dėl plėšimo įsibraunant į patalpas ir veikiant bendrininkų grupėje.

Išnagrinėję bylą, Panevėžio apylinkės teismo Rokiškio rūmai gegužės 18 dieną paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį. A. B. skirta 3,5 metų, A. K. – 4 metų, o J. T. – 4,5 metų laisvės atėmimo bausmės.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų