Tris dešimtmečius įprasmino leidinyje, parodoje, filme, renginiuose

Tris dešimtmečius įprasmino leidinyje, parodoje, filme, renginiuose

Visą balandžio mėnesį kultūros centras Panevėžio bendruomenių rūmai pažymėjo 30 metų veiklos jubiliejų. Buvo organizuota daugybė renginių, skirtų įvairaus amžiaus grupėms – nuo klasikinių iki pramoginių. Per mėnesį įvyko net 17 renginių miesto visuomenei.

Miestelėnai galėjo rinktis pagal skonį ir poreikius. Jubiliejinių renginių ciklą balandžio 3 d. atidarė savi meno mėgėjų kolektyvai. Į šventinį šurmulį įsisuko ir Atvelykio renginiai vaikams bei suaugusiesiems. Vyko spektakliai, koncertai.

Balandžio 20 d. pirmą kartą rūmų didžiojoje salėje koncertavo akordeonistas virtuozas Martynas Levickis. Balandžio 27 d. šventinį ciklą vainikavo renginys, skirtas rūmų 30 metų jubiliejui paminėti „Trys šventės dešimtmečiai“. Jame iškilmingai pagerbti buvę ir esami darbuotojai.

Svečių belaukiant.

Kvietimą dalyvauti šventėje maloniai priėmė pirmoji rūmų direktorė, ji su džiaugsmu atvyko susitikti su kolegomis. Jubiliejiniame renginyje dalyvavo buvę darbuotojai, palikę savo pėdsaką rūmų kultūriniame gyvenime, veiklos ir renginių rėmėjai, partneriai, miestelėnai.

Vitražų fojė atidaryta fotografijos darbų paroda, kurioje įamžintos gražiausios renginių bei veiklos akimirkos, pristatyti rūmų laimėjimai ir pasiekimai. Visiems atvykusiesiems į renginį buvo išdalyti ką tik išleisti leidiniai „Trys šventės dešimtmečiai“, atspindintys visą rūmų veiklą.

Bendruomenių rūmai sulaukė dėmesio iš miesto Savivaldybės, Panevėžio miesto mero Ryčio Mykolo Račkausko, Kultūros ir meno skyriaus vedėjos Loretos Krasauskienės. Kolektyvui buvo įteiktos Lietuvos kultūros ministerijos bei Nacionalinio liaudies kultūros centro, Panevėžio miesto savivaldybės padėkos. Padėkas ilgamečiams darbuotojams įteikė LR Seimo narys P. Urbšys.

Rūmų kolektyvą pasveikino Lietuvos kultūros centrų asociacija, Panevėžio kultūros įstaigų vadovai.

„Tą dieną tikrai pajutome, kad kultūra yra prioritetinė sritis. Mums parodytas dėmesys – tai motyvacija ateities darbams. Jaučiamės įvertinti ir reikalingi miestui. Labai svarbu, kad turime partnerių, su kuriais bendradarbiaujame, esame nevieniši tiek darbuose, tiek šventėse. Tai suteikia mums stiprybės“, – sakė Bendruomenių rūmų direktorė Sandra Myškienė.

Šventinį vakarą susirinkę svečiai pažiūrėję filmą, kuriame užfiksuota istorija nuo 1987 m. rūmų statybų akimirkų iki šių dienų veiklos, i nėrė tarsi į kosmosą, kaip sakė ne vienas buvęs renginyje.

Publiką sužavėjo vizualaus meno ir muzikos performansas, kurį atliko naujų idėjų simfoninis orkestras NICO.

Naujų idėjų kamerinis orkestras NICO ir jo meno vadovas G. Gelgotas nuskraidino toli nuo čia, kažkur į muzikos ir spalvų pasaulį. Visi išvydo vienos valandos vizualizacijų, šviesų ir muzikos performansą. Tai buvo didelė dovana ir sielos palaima visiems apsilankiusiesiems.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų