Trenerio dingimas užminė mįslę

Trenerio dingimas užminė mįslę

Policija ir artimieji paskelbė mįslingai dingusio panevėžiečio lengvosios atletikos trenerio paiešką. Į varžybas Panevėžio lengvosios atletikos manieže trečiadienio rytą išvykęs 37-erių R.  S. jose taip ir nepasirodė. Pasak artimųjų, vaizdo kameros užfiksavo, kad panevėžietis tą pačią dieną pasiekė Kauną.

Apie tai, kad R. S. galbūt atsitiko kažkas blogo, dar tą pačią dieną policijai pranešė ilgametė gyvenimo draugė ir jųdviejų mažamečių dviejų dukryčių mama, taip pat lengvosios atletikos trenerė K. S.

Jos teigimu, trečiadienio rytą sužadėtinis pradėjo nuo sporto treniruotės. O jau kelios minutės po devintos valandos ryto išėjo iš namų Dariaus ir Girėno g. – tądien jis turėjo teisėjauti varžybose. Tačiau jose taip ir nepasirodė.

„Varžybose turėjome teisėjauti abu, bet jam reikėjo nuvykti anksčiau, tad nusprendėme važiuoti atskirai. Pakeliui sulaukiau kolegės skambučio, kad jis nepasirodė varžybose, o jo telefonas išjungtas“, – pasakojo sukrėsta K. S.

Anot ilgametės gyvenimo draugės, jos antroji pusė – itin atsakingas žmogus, todėl jo paslaptingas dingimas sukėlė nerimo tiek jai, tiek artimiesiems.

Įtarimus, kad galėjo įvykti kažkas baisaus, patvirtino ir namuose palikti visi asmeniniai vyro daiktai – raktai, išjungtas mobilusis telefonas, kuprinė, automobilis.

„Su vyru esame jau septyniolika metų, bet niekada nebuvo tokio atvejo, kad kažkur dingtų niekam nieko nepranešęs. Šeimoje nebuvo jokių konfliktų ar pykčių, kas galėtų išprovokuoti tokį jo elgesį. Atrodo, viskas buvo gerai, kažkokių nerimo ženklų nepastebėjau, bet jis uždaresnio būdo, nemėgstantis atvirauti“, – atsakymų bando ieškoti K. S.

Kelionė į Kauną

Anot K. S., bent jau iki ketvirtadienio popietės iš policijos ji nesulaukusi jokių žinių – kiek bandžiusi skambinti, vis atsakoma, jog tyrimas pradėtas, ir jeigu bus kokių pokyčių, susisieks asmeniškai.

Tad ji pati paprašiusi artimųjų ir pažįstamų peržiūrėti turimus vaizdo kamerų įrašus, apie vyro dingimą paskelbė ir socialiniame tinkle.

Didžiulėmis pastangomis jai pavyko išsiaiškinti, kad sužadėtinis, išėjęs iš namų, Klaipėdos gatve galėjo patraukti į miesto centro pusę, galiausiai pastebėtas Panevėžio autobusų stotyje. O trečiadienio pavakare moteris sulaukusi žinių, kad jos vyras vaizdo kamerų apie 12.20 val. užfiksuotas Kauno autobusų stotyje.

„Pagal vaizdo kameras matyti, kad atvykęs į Kauną užėjo į parduotuvę, nusipirko du buteliukus vandens, užkandžių ir toliau patraukė link geležinkelio stoties. Nors aplink Kauno stotį yra vaizdo kameros, bet iš policijos – jokių žinių. Tos žinios apie jo galimą buvimo vietą mane pasiekė tik iš pažįstamų. Nežinau, kiek laiko turi praeiti, kad pradėtų rimtą paiešką“, – nerimavo panevėžietė.

Anot K. S., Kaune vyras jokių artimųjų neturi, nebuvo suplanavęs ir susitikimų, apie kuriuos žinotų antroji pusė.

„Nerandu atsakymų. Jeigu būtų nusprendęs pakelti ranką prieš save, kam būtų reikėję taip toli vykti, į svetimą miestą. Dar dieną prieš dingimą padėjo draugui darbuose, kalbėjo, kad trečiadienį negalės pagelbėti, nes reikės teisėjauti varžybose. Bet taip paslaptingai dingo“, – vilties nepraranda K. S.

Namuose dingusio tėčio laukia ir dvi mažametės dukrytės.

Pastebėtas prekybos centre

Panevėžio sporto centro direktorius Saulius Raziūnas apie dingusį darbuotoją atsisakė kalbėti.

„Tai pernelyg asmeniniai dalykai, todėl nuo komentarų susilaikysiu“, – sakė S. Raziūnas.

Panevėžio vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Rasa Meištė apie 15.30 val. „Sekundei“ teigė, kad dingusysis ketvirtadienio popietę pastebėtas Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“. Ar vyras čia lankėsi vienas, kol kas neatskleidžiama. Į panevėžiečio paieškas įsitraukė ir Kauno pareigūnai.

„Panašu, kad kriminalo nebus. Kai dingusysis bus rastas, informuosime ir visuomenę“, – sakė R. Meištė.

Ketvirtadienio pavakare R. S. gyvenimo draugė informavo, kad mįslingai dingęs vyras atsirado ir jau yra pakeliui namo.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų