FK „Trakai“ (klubo nuotr.)

„Trakai“ pralaimėjimu Makedonijoje baigė kovas Europos lygoje

Lietuvos futbolo A lygos vicečempionas „Trakų“ klubas ketvirtadienio vakarą Makedonijoje baigė savo kelionę Europos lygos atrankoje. Atsakomosiose trečiojo etapo rungtynėse 0:3 (0:2) pralaimėta „Škendija“ ekipai.

Šeimininkai įvarčius pelnė 29-ąją, 42-ąją ir 88-ąją minutėmis, kai pasižymėjo B.Ibraimi ir paskutiniuosius du įvarčius pelnęs F.Hasani.

Nuo 72-osios minutės „Trakai“ žaidė be antrąją geltiną kortelę gavusio ekipos kapitono Arūno Klimavičiaus.

Pirmasis mačas baigėsi 2:1 „Trakų“ pergale.

Kovą Europos lygos atrankoje tęsia Marijampolės „Sūduvos“ ekipa, kurios ketvirtojo etapo varžovas paaiškės per burtų traukimą penktadienį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.