P. Židonio nuotr.

Tragiškas rytas Panevėžyje: sūnus nužudė motiną

Tragiškas rytas Panevėžyje: sūnus nužudė motiną

Panevėžyje, Respublikos gatvės daugiabutyje, nužudyta moteris.

Šiandien, 8.10 val., Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo, kad Panevėžyje, Respublikos g., nužudyta moteris. Pareigūnai įvykio vietoje rado moters (gim. 1958 m.) kūną su durtinėmis žaizdomis. Įvykio vietoje sulaikytas įtariamasis – aukos sūnus (gim. 1994 m.).

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Įvykio vietoje šiuo metu dirba pareigūnai.

Sūnus sulaikytas tame pačiame bute. Subadęs motiną, jis pats paskambino bendruoju pagalbos telefonu 112.

Vyriškis sulaikomas pareigūnams nesipriešino. Pirminiais duomenimis, jis buvo blaivus.

Tragedijos sukrėsti kaimynai pasakojo, jog auka butą antrajame aukšte nuomojosi. Šiame trijų aukštų daugiabutyje vos 12 butų, maždaug trečdalis jų nuomojami.

Pasak kaimynų, sūnus kartu negyveno, bet pas motiną lankydavosi. Apie nužudytąją kaimynai atsiliepia tik geruoju. Draugiška ir paslaugi moteris aplankydavo senyvus kaimynus, jiems pagelbėdavo, nupirkdavo ir maisto.

„Gal jis vartoja kokius narkotikus, gal prašė pinigų ir mama nedavė, o gal liga? Jokio kito paaiškinimo. Ji buvo labai tvarkinga moteris, kiek man žinoma, namuose mokydavo anglų kalbos. Mūsų namas labai tvarkingas. Čia pats miesto centras, kad neįeitų kokie prašalaičiai, įsirengėm durų kodinę spyną, įeiti galima su magnetuku. Saugojomės nuo svetimų, o va kaip nutiko“, – kalbėjo vienas iš kaimynų.

Nužudytoji Panevėžyje buvo žinoma anglų kalbos mokytoja. Ji dirbo vienoje iš miesto gimnazijų, taip pat privačioje užsienio kalbų mokykloje. Pastarojoje jos laukė pamokos ir nužudymo dieną.

Kolegoms nebuvo paslaptis, kokie klaikūs išbandymai tenka bendradarbei.

Pasak nužudytosios kolegų, ji ne kartą buvo sumušta sūnaus. Sumušimai būdavo tokie, kad moteriai gydymuisi net tekdavo imti nedarbingumo pažymėjimus. Kolegos pamena, jog bendradarbė yra pasiguodusi, jog po žiaurios agresijos priepuolių sūnus ir pats jausdavosi labai blogai, kartodavo, kad jame yra velnias – pats nė neprisimenantis, kaip mušė mamą.

„Kolektyve artimai pasikalbėdavom. Visi žinojo apie jos bėdas. Ji kuo galėjo, tuo padėjo sūnui, visą laiką ieškojo jam pagalbos, ir medicininės. Aš ir pati ieškojau, kur ji galėtų kreiptis. Pastaruoju metu pasidžiaugdavo, kad sūnus jau gydosi ir jam geriau“, – pasakojo privačios mokyklos dėstytoja.

Anot jos, kolegė gyveno viena. Du vyresnieji sūnūs su šeimomis įsikūrę Vilniuje, tik psichikos sveikatos problemų turintis jaunylis Panevėžyje.

„Jie gyveno atskirai, jaunylis tik į svečius pas mamą ateidavo. Tiek kartų ji nukentėjo, bet vis jam atleisdavo. Nors buvo labai sunku, bet buvo labai pozityvus žmogus, puiki, meniškos sielos dėstytoja ir kolegė. Atrodė, kad ji viską sugeba ir jos visur buvo pilna“, – sukrėsti kalbėjo bendradarbiai.

Galerija

Komentarai

  • Печальная история …. узнала Виолетту прошлым летом. Такого Светлого человека, в Литве ещё надо поискать.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų