„Sekundės“ nuotr.

Tragiška avarija baigėsi mirtimi: Panevėžio rajone girtas vyras parbloškė motociklininką

Tragiška avarija baigėsi mirtimi: Panevėžio rajone girtas vyras parbloškė motociklininką

Girto manevrai kelyje baigėsi jauno mopedo vairuotojo mirtimi. Antradienio naktį apie 23.20 val. Panevėžio r., Smilgių sen., kelio Panevėžys–Šiauliai 26,400 km, susidūrė mikroautobusas ir motociklas.

Pirminiais duomenimis, neblaivus 38-erių vyriškis, vairuodamas automobilį „Ford Tranzit“, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su priešinga Šiaulių kryptimi važiavusiu mopedu „Kawasaki“, kurį vairavo 29-erių vyras. Per avariją smarkiai sužalotas dviratės transporto priemonės vairuotojas skubiai išvežtas į Respublikinę Panevėžio ligoninę. Tačiau medikų pastangos išgelbėti jauną vyrą buvo bevaisės – trečiadienio paryčiais sužalotasis mirė.

Mikroautobuso vairuotojas nenukentėjo, tačiau atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad skaudžios avarijos kaltininkas yra neblaivus. Jam nustatytas 1,36 promilės girtumas. Vyras teisinosi, kad motociklo nepastebėjęs, pajutęs smūgį pamanęs, kad numušė į kelią išbėgusį laukinį gyvūną.

Policija pradėjo eismo įvykio tyrimą. Po avarijos prireikė ir ugniagesių pagalbos – jiems teko sutvarkyti kelio ruožą, kuriame išsiliejo tepalai ir pažiro transporto priemonių nuolaužos.

Komentarai

  • Žemas ligis dūstus pažinti.

    • Atsakyti
  • Ne pasiteisinimas. Bet teisintis reikia. Jau alkoholikai ir hakeriai tai patys geriausi melagiai.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų