P. Židonio nuotr.

Tinklininkai sieks pergalės

Tinklininkai sieks pergalės

Lietuvos tinklinio „Top Sport“ I lygos čempionate Panevėžio miesto vyrų komanda „Agrochemija-Sporto centras“ sieks pirmos pergalės. Šiandien panevėžiečiai savo aikštėje susitiks su Raseinių komanda „Lūšis-Volley“.

Praėjusį savaitgalį Panevėžio „Agrochemija-Sporto centras“ Lietuvos tinklinio federacijos Didžiosios taurės turnyre namuose 0:3 (17:25, 21:25, 19:25) nusileido „Kelmės“ ekipai ir iš turnyro pasitraukė.

Po šio pralaimėjimo Panevėžio reprezentacinės komandos treneris Gintautas Stanevičius teigė, kad jo auklėtiniai padarys išvadas.

„Prieš rungtynes su „Kelme“ žinojome, kad priešininkai bus kerštingi už praėjusiame sezone patirtą nesėkmę. Buvome tam pasiruošę, tačiau nepavyko laikytis plano, todėl visas rungtynes vijomės „Kelmės“ ekipą. Tikiuosi, kad komanda po šio pralaimėjimo pasimokė iš savo klaidų ir artėjančiame mače su Raseinių ekipa pagerinsime savo žaidimą|, – „Sekundei“ sakė G. Stanevičius.

Kalbėdamas apie šios dienos varžovus strategas teigė, jog panevėžiečiai puikiai pažįsta „Raseinių-Volley“ ekipą, jos pagrindinius žaidėjus, todėl darys viską, kad juos sustabdytų ir savo žiūrovų akivaizdoje pasiektų pirmą pergalę.

Susitikimas su raseiniškiais panevėžiečiams bus antrasis šių metų Lietuvos tinklinio „Top Sport“ I lygos čempionate. Pirmose rungtynėse panevėžiečiai svečiuose 1:3 (18:25, 25:10, 22:25, 23:25) nusileido Palangos ekipai „Vakarų tinklinis“. Būsimi varžovai „Raseinių-Volley“ tinklininkai sužaidė keturis susitikimus, per juos pasiekė vieną pergalę ir patyrė tris pralaimėjimus.

Šiandien, šeštadienį, Panevėžio „Agrochemijos-Sporto centro“ ir „Raseinių-Volley“ komandų susitikimas R. Sargūno sporto gimnazijos salėje (Liepų al. 2) prasidės 13 valandą.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų