Tik šį šeštadienį Laisvės aikštėje – mados ir grožio mugė po atviru dangumi DESIGN FOR LIFE

Tik šį šeštadienį Laisvės aikštėje – mados ir grožio mugė po atviru dangumi DESIGN FOR LIFE

Liepos 17 dieną Panevėžio miesto centre, Laisvės aikštėje, pasitiks mados ir grožio mugė „Design for life“. Karščiausiomis vasaros sezono naujienomis, stilingais deriniais bei grožio prekėmis nustebins būrys Lietuvos drabužių bei aksesuarų kūrėjų. Mugė į Panevėžio miestą atvyksta tik vienai dienai.

Lietuvos mados ir grožio kūrėjai po atviru dangumi

Šeštadienį nuo 10 iki 16 valandos vyksianti mugė sukvies gyvai pasimatyti ne tik su naujais kūrėjais, naujais prekių ženklais, bet ir su jau pamiltais, žinomais prekių ženklais, gyvai išvysti bei pasimatuoti, ką naujo bei originalaus Lietuvos gamintojai sukūrė.

Tokią karštą vasarą ypač norisi kokybiškų, laisvų lininių drabužių. O jų tikrai netrūks. Lauks stilingos suknelės, laisvalaikio kostiumėliai, vasaros sezono naujienos, stilingi deriniai bei gyvi patarimai. Taip pat bus galima atrasti rankų darbo aksesuarų bei juvelyrikos dirbinių.

Laisvės aikštėje mugė vyks tik vieną dieną

 Pačiame miesto centre, Laisvės aikštėje, mugė lankytojus sukvies tik vienai dienai. Tačiau į mugę spės atvykti visi, tiek norintys atvykti iš ryto, tiek po pietų. Liepos 17 dieną, šeštadienį, mugė vyks nuo 10 iki 16 valandos.

Nors ir nuo liepos 1-osios Lietuvoje atšauktas karantinas, vis tik griežti reikalavimai renginiams išliko. Vadovaujantis LR Vyriausybės nurodymais, į lauko renginius, kuriuose nėra sėdimų vietų, patekimas galimas su Galimybių pasus. Itin paprastai Galimybių pasą išsiimti galite šioje nuorodoje: https://gp.esveikata.lt/

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų