Tik Panevėžyje: tokių interneto ir išmaniosios TV kainų dar nebuvo

Tik Panevėžyje: tokių interneto ir išmaniosios TV kainų dar nebuvo

Patikimas ir greitas „Telia“ šviesolaidinis internetas bei turinio gausa išsiskirianti išmanioji televizija – derinys, kuris pasirūpins, kad vėl ilgėti pradėję vakarai nebūtų nuobodūs.

Specialiai Panevėžio gyventojams „Telia“ paruošė pasiūlymą, apie kurį verta papasakoti ir kaimynui.

Internetas su pagardais

„Telia“ šviesolaidiniu internetu Lietuvoje naudojasi kas antras fiksuotą interneto ryšį turintis namų ūkis. Šiandien prie jų galite prisijungti ir jūs – jūsų mieste „Telia“ paslaugas siūlo išskirtinėmis sąlygomis.

Stabilų ir patikimą 100 Mb/s spartos šviesolaidinį internetą „Telia“ siūlo užsisakyti už 7,9 euro per mėnesį. O galingas maršrutizatorius, kurio nuoma kainuos 1 eurą per mėnesį, padės išnaudoti visas galimybes: „Wi-Fi“ ryšiu galės naudotis visi namiškiai, nebus apribotas ir prie interneto jungiamų įrenginių skaičius. Jeigu jūsų poreikiai didesni, „Telia“ siūlo užsisakyti interneto planus, kurių sparta siekia net iki 1 Gb/s. Toks internetas veiks sklandžiai ir patikimai net siunčiantis didelius duomenų kiekius.

Be to, kartu su „Telia“ interneto planais klientams suteikiamos vertingos papildomos paslaugos. Paslauga „Wi-Fi mieste“ leis sparčiu ir neribotu internetu naudotis ne tik namuose, bet ir daugelio Lietuvos miestų viešose vietose esančiuose prisijungimo taškuose. Net 300 GB vietos failų ir dokumentų saugojimui skirta paslauga „Saugykla“ užtikrins galimybę iš bet kurios vietos, kur veikia interneto ryšys, pasiekti visą reikiamą informaciją. O tam, kad jūsų kompiuteris ar išmanusis įrenginys veiktų patikimai ir saugiai, paslauga „Antivirusas+“ saugos nuo virusų ir kito pavojingo turinio internete.

Televizija, paklūstanti jums

Pernai „Telia“ išmanioji TV atšventė solidų 10-ies metų jubiliejų. Šiandien jos žiūrovai gali mėgautis net 55 kanalais, pritaikytais įvairiausiems skoniams: filmų, muzikos, sporto, informacinių laidų, vaikų pramoginių laidų, dokumentikos mėgėjams. Norintys dar daugiau, gali rinktis iš papildomų teminių kanalų rinkinių ir juos užsisakyti tiesiog televizoriaus ekrane. Net 40 kanalų yra HD raiškos, o tai sukuria ypatingas emocijas, žiūrint mėgstamas laidas ir filmus.

Didelis išmaniosios televizijos privalumas yra tai, kad galite ją valdyti, kaip jums norisi. Nespėjote pažiūrėti svarbių sporto varžybų ar gero filmo?  „Telia“ išmanioji televizija turi net 14-os dienų įrašus, todėl vakar dienos programą galite pažiūrėti ir po kelių dienų, o prireikus programą galima sustabdyti ar prasukti.

„Telia“ išmanioji televizija gali pasiūlyti ir daugiau pramogų. Užsisakius paslaugą „Vaikų kampelis“ visa šeima gali mėgautis išskirtiniu turinio mažiesiems, linksmai ir prasmingai laiką leisti kartu. O kino gerbėjai jau spėjo įvertinti „Videonuomos“ funkciją: tiek neseniai kino teatruose rodyti, tiek nekomerciniai filmai, kurių dauguma yra išversti į lietuvių kalbą arba turi lietuviškus subtitrus, yra pasiekiami vos kelių mygtukų paspaudimu.

Šiandien pažangiausią Lietuvoje „Telia“ išmaniąją televiziją Panevėžyje galima užsisakyti itin geromis sąlygomis. Interneto ir išmaniosios TV rinkinys kainuos tik nuo 13,9 euro per mėnesį.

Vis dar dvejojate? Išmėginkite „Telia“ paslaugas nemokamai – tai galite daryti visą mėnesį be jokių įsipareigojimų ir mokesčių.

Su „Telia“ paslaugomis galite susipažinti atvykę į artimiausią „Telia“ saloną Klaipėdos g. 92 (PC MAXIMA), Savitiškio g. 61 (PC RYO) ar Respublikos g. 58, kur specialistai atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų