Tiesiamas Nemuno gatvės pėsčiųjų ir dviračių takas

Tiesiamas Nemuno gatvės pėsčiųjų ir dviračių takas

Panevėžio miesto savivaldybė lengvina dviratininkų gyvenimą – tiesiamas 2,08 km pėsčiųjų ir dviračių takas palei Nemuno gatvę (nuo Klaipėdos iki Ramygalos g.). Šiuo metu trinkelėmis išklota apie 400 m pėsčiųjų trasos atkarpa.

Visame daugiau kaip 2 km ruože bus atskiros pėsčiųjų ir dviračių zonos: dviratininkai važiuos raudonu asfaltu, pėstieji vaikščios betoninių trinkelių danga. Takai bus įrėminti ir atskiriami betono borteliu.

Rangos darbus atliekanti AB „Eurovia Lietuva“ juos turėtų baigti iki 2019 m. balandžio.

Pėsčiųjų ir dviračių takui nutiesti bus panaudota apie 580 tūkst. Eur ES ir miesto biudžeto lėšų.

Komentarai

  • Tiesiog stebuklai-pagaliau kažkas daroma

  • Kada sutvarkysite dviračiu taka šalia Velžio kelio ( nuo BP degalinės iki miesto ribos) ??? Blogesnės būklės mieste daugiau nemačiau.

  • Labai gerai kad raudonų eksfaltu daro. O ne trinkutem

  • Plius sutaisykit broka ar jus akli kur naujas gatves asgaltavo ir prie babilono asgaltas susiraite net baisu duobes nu kreivarankiai konkretus

    • Atsakyti
  • Didziausia padeka darbininkams uz ju sunku darba!Bus galima eiti nesidairant kur pastatyti koja.Tik vietomis prie saligatviu privaciu namu savininkai nenukarpo gyvatvoriu ir taip is saligatvio atima apie pusmetri.Eini ir galvoji ,kad prasilenkiant nesusizeistum ar nesusiplesytum rubu i astrias sakas.Kazkas turetu tai priziureti,kad ju gyvatvore neislystu is sklypo ribu,o negalint to pasidaryti patiems,uz mokesti nukarpytu tarnybos.

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų