P. Židonio nuotr.

Tiesiamas kelias naujai įstaigai

Tiesiamas kelias naujai įstaigai

Idėja Panevėžio biudžetinių įstaigų buhalteriją atiduoti į vienas rankas įgauna kūną.

Projektas steigti naują Apskaitos centrą jau ant politikų stalo.

Visose 72-ose Panevėžio švietimo, kultūros, sporto ir socialinėse įstaigose plušantiems daugiau nei 120 buhalterių artėja permainų metas. Jų laukia atleidimų lapeliai, o biudžetinių miesto įstaigų buhalteriją numatyta tvarkyti centralizuotai.

Tam planuojama vis mažiau mokinių beturinčios Beržų progimnazijos patalpose įkurdinti naują įstaigą – Panevėžio apskaitos centrą. Jis atliktų buhalterinę apskaitą ir auditą, rengtų finansines ataskaitas, aptarnautų kitas įstaigas, kurios iki šiol turėjo savo atskirus buhalterius ir apskaitininkus.

Visą straipsnį skaitykite sausio 13 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Teigiama, kad dabar biudžetinių įstaigų buhalteriai nekompetentingi, seni, nemoka dirbti kompiuteriais, bet – tuo pačiu rašoma, kad tie patys buhalteriai bus priimti dirbti į centralizuotą įstaigą. Tai kokiu būdu gerb. Armonavičius tuos buhalterius iš „nekompetentingų“ per akimirksnį padarys „kompetentingais“, iš pasenusių – jaunais?

  • Sausio 13 d. pamastymai: Ar yra ką Lietuvoje valdžia gero padarius savo piliečiams? Sau – taip, savo „artimiesiems“ – taip, o kitiems paprastiesiams – pastovus nerimas, stresas, baimė, nuolatinės reformos, kurias reikia nuolat vėl reformuoti kai pasirodo, kad buvo reformuojama su savanaudiškom intencijom, ir t.t. Kažko liūdna…

  • Nepamirškite įtraukti KTU ir PMC!!!

  • Ar neteks vėliau decentralizuoti?

  • O kodel direktoriu necentralizuoja? A

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų