P. Židonio nuotr.

Tėvai išreitingavo mokyklas

Tėvai išreitingavo mokyklas

Sausio pradžioje startavęs, o kovą numatytas baigti centralizuotas mokinių priėmimas į pirmąsias ir penktąsias klases jau išryškino geidžiamiausias ir nepopuliarias Panevėžio mokyklas.

Daugiausia prašymų priimti vaikus sulaukė miesto Pradinė mokykla, „Vilties“ ir „Vyturio“ progimnazijos. Panevėžio savivaldybės Švietimo skyriaus specialistės Violetos Seredžiuvienės teigimu, Pradinei mokyklai keturiose klasėse leista mokyti 96 vaikus, o gauta 110 prašymų. Kadangi vienoje pradinukų klasėje negali mokytis daugiau nei 24 vaikai, dalis prašymų liks nepatenkintų.

Visos vietos jau užpildytos ir „Vilties“ bei „Vyturio“ mokyklose.

Visą straipsnį skaitykite vasario 2 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

 • Pradine is tikruju normaliausia mokykla pradinukui. Ko ikist vaika i toki fabrika kaip Viltis ar Paltarokas. Ten nors matomi vaikai ir jais pasirupinta. O dar ir ismoko. Dukra nuejo i menu gimnazija-neturi ka veikt lyginant su pradine.

  • Kaip su fiziniu ugdymu pradinėje? Salė,aikštynas..nesvarbu gi tėveliams?Svarbu,kad mokykla centre?

   • Tai kad vaziuoja jie i baseina daznai, sportuoja kieme, juk yra aikste, smelio deze, teniso kortai, krepsinis, salia parkas, Dembava su visa infrastruktura. Ar svarbiausia stadionas ir begti ratu? Ir ar fizinis svarbiausia mokykloj?

   • Tikrai ne kartą šios mokyklos mokiniai yra tapę Lietuvos mokyklų žaidynių įvairių sporto šakų varžybų nugalėtojais. Kai dirba nuostabūs, kūrybingi pedagogai, tai salė tikrai nėra pagrindinis kriterijus, pasiekti puikios fizinės savijautos!!!!

 • Dar pasidomėkite ar kitose mokyklose tie pradinukai turi galimybę eiti į tas sporto sales ir kaip dažnai. Darote problema lygioj vietoj.

 • nieko neisreitingavo,paprasciausiai jos centre

 • Lankome Panevėžio pradinę mokyklą. Džiaugiames geru sprendimu, vaikų užimtumas pertraukų metu, daug būrelių pasirinkimo, aktyvi veikla, draugiška aplinka vaikui, stipri kokytojų kompetencija. Patys geriausi atsiliepimai, ir tikrai visiems drąsiai galiu rekomenduoti❤️❤️❤️

Rodyti visus komentarus (7)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų