I. Stulgaitės–Kriukienės nuotr.

Terasos tinklas nebeatlaiko atakų

Terasos tinklas nebeatlaiko atakų

Sutvarkytoje, gražioje ir gausiai lankomoje „Ekrano“ marių pakrantėje slypi piktadarių paspęstos pinklės.

Ramiam poilsiui skirtas medinėje terasoje įmontuotas tinklas virš vandens šį sezoną graso nelaime – infrastruktūros prižiūrėtojai nespėja lopyti jame vis atsiveriančių skylių.

„Gulinčiųjų ant to tinklo turbūt nesu matęs. Tačiau ne sykį mačiau paauglius, su dviračiais ar paspirtukais tiesiog įšokančius į tą tinklą. Natūralu, kad dėl tokių viražų net ir stipriausias tinklas sutrūktų“, – teigė Panevėžio savivaldybės projektų vadovas Tadas Stanikūnas.

Panevėžio specialios autotransporto įmonės direktoriaus Rolando Ramūno teigimu, skylėti marių pakrantės tinklai yra pavojingi, o jiems, atsakingiems už viešųjų erdvių tvarką, – nemenkas rūpestis.

„Realiai tų tinklų nei sulopysi, nei susiūsi ar kaip kitaip sutvirtinsi. Kad būtų tokie pat tvirti, kokie buvo ką tik įrengti, tinklus reikėtų keisti, o tai didelis, nelengvas ir, aišku, nepigus darbas“, – aiškino direktorius.

Pasak jo, sprendimą keisti tinklus turėtų priimti miesto vadovybė ir, žinoma, numatyti tam lėšų. O dabar R. Ramūno vadovaujamos įmonės darbuotojai tinklus vien paraišioja ar suneria tvirtinimo dirželiais. Direktorius neabejoja, kad taip suraizgyti jie nėra saugūs, tad lipti, gultis ar tuo labiau šokinėti ant jų nepataria.

Pasak R. Ramūno, ant tinklų randama pjaustymo ar deginimo žymių.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 20 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • pidariukų „išdaigos“, pamatysim-sumesim vandenin

  • Pist vieną gerą žuvį per sprandą,kad užsibaigtų tos nesąmonės!

  • Tik kameros ir baudos nuramintu tookius „geradarius“. Sudarkei, sugadinai-atpirk naują.

    • Atsakyti
  • Jau ir taip buvo aiškus likimas ir jaunimo požiuris į tuos atnaujinimus. Reikėjo padaryti normaliems žmonėms be jokiu tinklu ir su atramomis!

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų