„Tele2“ nuolaidos telefonams: sutaupykite net iki 110 Eur

„Tele2“ nuolaidos telefonams: sutaupykite net iki 110 Eur

Bundančio pavasario proga, technologijų lyderė „Tele2“ siūlo atsinaujinti ir skelbia įspūdingas nuolaidas išmaniesiems telefonams. Ypač viliojantys pasiūlymai klientų laukia visuose operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

Pavasaris visuomet įkvepia atsinaujinti ir pažadina norą keistis. Nusprendusiems pakeisti telefoną – kaip tik dabar „Tele2” tai padaryti siūlo itin patraukliomis sąlygomis“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ pardavimų direktorė.

Išmanieji – tik nuo 3 Eur/mėn.

Neįtikėtinas pasiūlymas laukia „Xiaomi“ gerbėjų. Sumokėjus pradinę 1 Eur įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį, lengvas ir stilingas išmanusis „Redmi Go“ su bet kuriuo operatoriaus mokėjimo planu kainuos vos 3 Eur/mėn. (kaina ne akcijos metu – 89 Eur).

Mėgstantiems asmenukes rekomenduojama rinktis „Samsung Galaxy A7“, turintį 24 MP priekinę kamerą ir reguliuojamą blykstę, kuri ryškius kadrus užfiksuoks net prietemoje. Šis telefono modelis, sumokėjus pradinę 42 Eur įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo „Tele2“ mokėjimo planu, šiuo metu kainuoja tik 9,87 Eur/mėn. (kaina ne akcijos metu – 349 Eur).

Ypatingas pasiūlymas laukia ir „Huawei“ gerbėjų. 6,21 colio įstrižainės ekraną ir dvigubą galinę kamerą turintis išmanusis „Huawei P Smart (2019)“ sumokėjus pradinę 33 Eur telefono įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo operatoriaus mokėjimo planu, kainuos vos 7,75 Eur/mėn. (kaina ne akcijos metu – 249 Eur).

Nuolaidos taikomos nuo kainų, galiojusių ne akcijos metu 2018 m. spalio mėn.

Naujieji „Samsung Galaxy S10” telefonai – iki 110 Eur pigiau

Tai dar ne viskas – „Tele2“ taiko nuolaidas ir visiems naujiems, vos vasarį pristatytiems „Samsung Galaxy S10“ serijos flagmanams.

Ieškantiems modernaus ir kompaktiškesnio telefono verta rinktis 5,8 colio įstrižainės ekraną turintį „Samsung Galaxy S10E“ modelį ir sutaupyti net 60 Eur. Sumokėjus pradinę 105 Eur įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo „Tele2“ mokėjimo planu nuo 2 GB, šis telefonas kainuos 24,75 Eur/mėn. (kaina ne akcijos metu – 759 Eur).

Norintiems didesnio „Samsung“ flagmano – pasiūlymas taip pat yra. Telefoną „Galaxy S10“ su 128 GB atmintine ir triguba galine kamera dabar įsigyti galima net 110 Eur pigiau. Sumokėjus pradinę 120 Eur įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo operatoriaus planu nuo 2 GB, išmanusis kainuos 28,29 Eur/mėn. (kaina ne akcijos metu – 909 Eur).

Tiek pat sutaupys ir pasirinkę patį didžiausią ekraną turintį „Samsung“ telefoną „Galaxy S10+“. Sumokėjus pradinę 135 Eur įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo „Tele2“ mokėjimo planu nuo 2 GB, šis išmanusis kainuos 31,83 Eur/mėn. (kaina ne akcijos metu – 1009 Eur).

Nuolaidos taikomos nuo kainų, galiojusių ne akcijos metu 2019 m. vasario mėn.

Pirmą mėnesį – neriboti gigabatai dovanų

Tele2“ paruošė ir daugiau staigmenų. Įsigyjant šiuos ir kitus pasiūlyme dalyvaujančius telefonus su neribotų pokalbių ir SMS planais nuo 2 GB – pirmą mėnesį interneto duomenis galėsite naudoti neribotai.

Daugiau informacijos sužinosite bet kuriame „Tele2“ salone arba apsilankę internetinėje parduotuvėjė www.tele2.lt.

Telefonams papildomai taikomas vienkartinis valstybės nustatytas laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas ir įrenginių kiekis – riboti.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų