Tel Avivas – miestas, kurį aplankyti verta kiekvienam

Tel Avivas – miestas, kurį aplankyti verta kiekvienam

Ieškote linksmo, jaudinančio ir kupino kultūros miesto? Tel Avivas – kaip tik tai, ko jums reikia! Atostogos Tel Avive yra viena iš tų kelionių, kurios įspūdžiai išliks visam gyvenimui. Tai vieta, kurioje nuolat puikus oras, nuostabūs smėlio paplūdimiai, pasaulinio lygio klubai ir barai, aukščiausio lygio kavinės, muziejai ir galerijos. Pridėkite intriguojančią architektūrą, kuri įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, ir turėsite atostogų vietą, kuriai sunku prilygti. 

Klubai, barai, meno galerijos ir paplūdimiai traukia tiek jaunus, tiek vyresnius keliautojus ir nors Tel Avivas nėra pigus kurortas, keliautojų čia tikrai netrūksta. Kasmet jį aplanko daugiau nei milijonas žmonių. Kodėl? Gal todėl, kad „Lonely Planet“ Tel Avivą įvardijo kaip vieną iš „karščiausių“ miestų, į kuriuos verta keliauti, o „National Geographic“ įtraukė jį į geriausių paplūdimio kurortų dešimtuką! 

Tel Avivas nėra pigi atostogų vieta, tačiau lankytojų čia tikrai netrūksta –  Tel Avivą kasmet aplanko beveik milijonas žmonių ir tam priežasčių toli ieškoti nereikia: „Lonely Planet“ paskelbė Tel Avivą vienu iš patraukliausių miestų, o „National Geographic“ – vienu iš dešimties geriausių paplūdimio kurortų. Skrydžiai į Tel Avivą iš Lietuvos yra itin geromis kainomis, tad kiekvienas gali ten nuskristi, tačiau apsigauti pigiais skrydžiai nereikėtų, nes kaip ir buvo minėta, tai vienas brangiausių lankytinų miestų. 

Jei mėgstate pasivaikščioti, keliaukite po miestą pėsčiomis, kad pamatytumėte daugybę dalykų, kuriuos jis gali pasiūlyti. Tačiau jei oras labai karštas ar lietingas, pasinaudokite puikia miesto ir tarpmiestinių autobusų sistema. Tel Avive taip pat važinėja mikroautobusiukai, kurie padės lengvai pasiekti norimą kelionės tikslą.

Na, o jei ieškote dar nepatirtų gurmaniškų įspūdžių – metas išbandyti žydišką virtuvę! Nuo humuso iki baklavos – yra tiek daug skirtingų variantų, kad tikrai rasite tai, kas tiks jūsų skonio receptoriams. Tačiau jei tikrai norite sužinoti, kuo žydų maistas toks ypatingas, rekomenduojame pradėti nuo kelių klasikinių patiekalų: Humusas – žirnių, svogūnų, česnakų ir įvairių prieskonių užtepėlė. Burek – tešla, įdaryta sūriu, špinatais arba bulvėmis, Me’orav Yerushalmi – populiarus mėsos patiekalas iš įvairių vištienos dalių, sumaišytų su aviena ir daržovėmis.

Įvertinus viską, ką Tel Avivas gali pasiūlyti, nesunku suprasti, kodėl šis miestas sparčiai tampa viena populiariausių kelionių krypčių pasaulyje. Nesvarbu, ar esate pora, norinti išvykti savaitgaliui, ar draugų kompanija, ieškanti nepamirštamos savaitės, Tel Avivas suteiks viską, apie ką svajojote, ir dar daugiau!

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų