"Sekundės" nuotr.

Teismas atvers įmonės „Panevėžio melioracija“ bylą

Teismas atvers įmonės „Panevėžio melioracija“ bylą

Panevėžio apygardos teismas šiandieną pradeda nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje bendrovė „Panevėžio melioracija“ ir penki fiziniai asmenys kaltinami piktnaudžiavimu bei dokumentų klastojimu.

„Panevėžio melioracija“ ir du šios bendrovės vadovai kaltinami dėl padėjimo piktnaudžiauti. Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus du specialistai yra kaltinami dėl piktnaudžiavimo ir dokumentų klastojimo, o Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyriausioji specialistė – dėl piktnaudžiavimo.

Kaltinamojo akto duomenimis, organizuojant kai kuriuos viešuosius pirkimus Panevėžio rajono savivaldybėje galėjo būti sudarytos išskirtinės sąlygos juos laimėti bendrovei „Panevėžio melioracija“.

Vienas iš dviejų pagrindinių „Panevėžio melioracijos“ akcininkų yra Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis. Jam taip pat teisėsauga buvo pareiškusi įtarimus dėl piktnaudžiavimo, tačiau po du metus trukusio ikiteisminio tyrimo pernai vasarą įtarimai merui panaikinti nenustačius jo veiksmuose nusikalstamos veikos požymių.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų