Teisiamųjų suole – dėl brangių kosmetikos priemonių vagystės

Teisiamųjų suole – dėl brangių kosmetikos priemonių vagystės

Panevėžio apylinkės prokuratūros prokuroras Paulius Jasiukaitis, baigęs ikiteisminį tyrimą, teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje  trys panevėžiečiai kaltinami pavogę kosmetikos priemonių už beveik 20 tūkst. eurų.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos tyrėjai, o tyrimui vadovavo Panevėžio apylinkės prokuratūros prokuroras P. Jasiukaitis.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, 2021 metų gruodžio mėnesį Panevėžio rajone buvo apvogta saugykla, kurioje laikytos įvairios kosmetikos priemonės. Nustatyta, kad pavogta daugiau nei 800 vienetų šampūnų, kondicionierių, kaukių ir serumų, kurių vertė – 19 tūkst. 770 eurų.

Panevėžio policijos pareigūnai, tirdami šį nusikaltimą, nustatė ir sulaikė tris įtariamuosius, 18-35 metų vietos gyventojus. Kratų metu buvo rasta ir dalis pavogtos kosmetikos. Likusią dalį grožio priemonių kaltinamieji buvo spėję pusvelčiui parduoti.

Visiems trims Panevėžio rajono gyventojams pareikšti kaltinimai dėl didelės vertės turto vagystės veikiant bendrininkų grupėje. Už tai Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą iki 8 metų. Vienam iš sulaikytųjų buvo pareikšti kaltinimai ir dėl neteisėto šaunamojo ginklo laikymo, nes kratos metu jo namuose pareigūnai rado 9 mm dujinį pistoletą, kuriam laikyti jis leidimo neturėjo. Už neteisėtą šaunamojo ginklo laikymą gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 5 metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmams.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų