Organizatorių nuotr.

Taurės etape – panevėžiečio triumfas

Įvyko trečiasis Lietuvos diskgolfo taurės etapas. Jis buvo surengtas Jonavos rajone esančiame privačiame Pušyno diskgolfo parke. Varžybose puikiai pasirodė panevėžietis Laurynas Rimavičius, pajėgiausiame divizione iškovojęs pirmąją vietą.

Turnyras ir vėl buvo pilnutėlis dalyvių – 90 sportininkų yra maksimalus sportininkų skaičius.

Pirmame etape teko kovoti su pastoviu ir didžiuliu vėju, o trečiasis etapas buvo kardinaliai kitoks, bet ne mažiau blogas. Vėjo nebuvo, tačiau lietus lijo nuo pat ankstyvo ryto iki vakaro, kol pasibaigė varžybos.

Taurės etape varžėsi dalyviai iš visos Lietuvos, jie buvo suskirstyti į 6 divizionus: MPO – atviras, FPO – atviras moterų, MP40 – vyrų 40 metų+, FP40 – moterų 40 metų +, MP50 – vyrų 50 metų +, MJ18 – jaunimo iki 18 metų.

Atviro diviziono nugalėtoju po įtemptos kovos tapo Laurynas Rimavičius iš Panevėžio, antrąją vietą užėmė Gabrielius Gricius iš Vilniaus, o trečiąja vieta dalijosi Mindaugas Pošius iš Vilniaus ir Dominykas Budrys iš Kulautuvos.

Diskgolfo pradininkas Panevėžyje Arūnas Balčiūnas, prieš dvejus metus padėjęs L. Rimavičiui susipažinti su šia sporto šaka, nebuvo nustebęs dėl tokio panevėžiečio pasirodymo.

„Laurynas praėjusiais metais tapo Lietuvos čempionu, o dabar laimėjo ir šalies taurės etapą. Sportininkas labai sparčiai progresuoja. Prieš dvejus metus Laurynas žengė tik pirmuosius žingsnius diskgolfe, o dabar jis jau užsitikrino vietą Lietuvos rinktinėje ir rugpjūčio mėnesį dalyvaus pasaulio čempionate Kroatijoje“, – „Sekundei“ sakė A. Balčiūnas.

Atvirame moterų divizione pirmąją vietą užėmė daugkartinė Lietuvos čempionė Mireta Jurgelevičiūtė iš Jonavos. Antrąja vieta džiaugėsi Oksana Žukauskienė iš Klaipėdos, o trečia liko Loreta Simutė iš Klaipėdos.

Vyrų 40+ divizione nugalėjo jonaviškis Miroslavas Jurgelevičius, antrą ir trečią vietas pasidalijo po lygiai sužaidę Mindaugas Likas iš Kauno ir Feliksas Kalibatas iš Vilniaus.

Moterų 40+ diviziono nugalėtoja tapo Elvyra Strelkauskienė iš Jonavos rajono. Kitas dvi prizines vietas iškovojo panevėžietės. Antra liko Daiva Skrupskelienė, o trečia – Danguolė Kriaučiūnienė.

Vyrų 50+ divizione nugalėjo vilnietis Petras Tarasevičius, aplenkęs du gargždiškius. Antroji vieta atiteko Antanui Stonkui, o trečioji – Vaidui Mitkevičiui.

Jaunimo iki 18 metų divizione geriausią ir vienintelį rezultatą divizione pademonstravo Andrius Patruševas iš Jonavos rajono.

Ketvirtasis Lietuvos taurės etapas vyks gegužės 7–8 dienomis Zarasų rajono Nedožinkos diskgolfo parke.

Šį šeštadienį draugiškas diskgolfo turnyras vyks naujajame Pakruojo parke, kur dalyvaus ir kelios dešimtys Panevėžio diskgolfo klubo narių.