Tarptautinių siuntų siuntimas po visą pasaulį

Tarptautinių siuntų siuntimas po visą pasaulį

Siuntų siuntimas vykdomas per visą pasaulį. Pirmą kartą išsiųsti siuntinį į užsienį yra gana įdomu. Kiek laiko užtruks siuntimas? Ar siuntinys atvyks sveikas ir sveikas? Akivaizdu, kad tikitės, kad kurjerių tarnyba puikiai pasirūpins jūsų brangia siunta. Mūsų geriausi patarimai, kaip sėkmingai išsiųsti siuntinius? Skaitykite juos čia.

Ar jūsų siunta tinkamai supakuota?

Savaime suprantama, niekas nemėgsta gauti sugadintų prekių. Žinokite, kad yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad įsitikintumėte, jog jūsų siuntinys atkeliauja vientisas. Pavyzdžiui, saugiai ir tinkamai supakuotas siuntinys padeda išvengti rizikos. Svarbu pasirinkti tokio dydžio dėžutę ar voką, kokio dydžio yra jūsų siunta. Per didelės pakuotės gali būti įlenktos, o perpildytos dėžės gali plyšti. Nepamirškite pasirinkti pakavimo medžiagos, kuri taip pat atitiktų jūsų siuntinio turinį. Kartoniniai vokai idealiai tinka lengviems dokumentams, o burbuliniai vokai yra geriausias pasirinkimas CD ar raktams siųsti. Ar norite visiškai įsitikinti, kad jūsų siuntinys yra saugiai supakuotas? Kurjeriai siūlo Express siūlo paslaugą, kuri apima pakavimą! Nuneškite savo siuntą iki 20 kilogramų į vieną iš mūsų aptarnavimo punktų ir nedelsdami supakuokite dokumentus ar prekes į tinkamą dėžę.

Siuntimo būdas

Tarptautinių siuntų siuntimas reiškia, kad galite pasirinkti kokius būdu norite siųsti siuntas. Siuntos gali būti siunčiamos tiek oro transportu, tiek keltais, mašinomis. Greičiausias būdas gauti prekes yra  siųsti siuntas lėktuvu. Jos gali būti pristatomos ir sekančią darbo dieną. Didžioji dalis verslų, savo siuntų parvežimus vykdo tarptautiniais keltais. Tai pigiausias būdas, tačiau siuntimo laikas tampa ilgesnis. Kitu atveju, kadangi siuntiniai yra didesnės apimtiems, siuntiniai keltais yra patogiausias būdas. Jeigu siunčiate dažnai, būtinai susisiekite su kurjerių tarnyba, kadangi lojaliems klientams jie taiko nuolaidas ir kitus tarifus nei paprastiems vienetiniams klientams. Taip pat galima sutarti dėl papildomų paslaugų, tokių kaip pakavimas, sandėliavimas, draudimai ir kitų dokumentų ruošimas. Papildomos paslaugos yra labai aktualios verslo subjektams, kuomet norint sumažinti laiko sąnaudas pakuojant dėžės, nusisamdote kurjerių įmonė, kuri ir supakuoja ir siunčia už jus jūsų siuntas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų