("Sekundės" archyvo nuotr.)

Tarp geriausių šalies eksporto įmonių – ir panevėžiečiai

Tarp geriausių šalies eksporto įmonių – ir panevėžiečiai

„Lietuvos eksporto prizu“ ministras pirmininkas Saulius Skvernelis apdovanojo labiausiai prie šalies ūkio augimo ir eksporto rodiklių gerinimo pernai prisidėjusias įmones bei jų vadovus. Jau šešioliktus apdovanojimus rengia Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA).

„Lietuvos eksporto prizu“ už 2016 m. laimėjimus įvertinta Panevėžio įmonė „Adax“ (direktorius Jonas Klybas), projektuojanti, gaminanti ir parduodanti buitinės ir komercinės paskirties elektrinius šildymo radiatorius. Bendrovė savo eksporto pajamas pernai padidino beveik 32 proc., o nedideles gaminių partijas eksportuoja net į Naująją Zelandiją, Čilę, Izraelį.

Apdovanojimų ceremonijoje už svarų indėlį stiprinant šalies ūkį sidabrinėmis „Darbo žvaigždėmis“ įvertinti ir nusipelnę regionų verslininkai, kurie labiausiai prisidėjo prie verslo sąlygų gerinimo. Šį apdovanojimą gavo panevėžietis įmonių grupės „AQ Wiring Systems“ (Lietuvos, Lenkijos, Meksikos, Indijos ir Kinijos gamyklų) generalinis direktorius Nerijus Olšauskas.

Galerija

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų