Taromato darbuotojui „verslas“ neišdegė

Taromato darbuotojui „verslas“ neišdegė

Priduodamą tarą tvarkantis prekybos centro darbuotojas sugalvojo verslo planą, kaip prisidurti prie algos. Jo nelaimei, verslas neišdegė ir dar turės reikalų su teisėsauga.

Panevėžio policijai pirmadienį pranešta, kad nuo praėjusių metų lapkričio 25–osios iki šių metų sausio 15–osios Panevėžyje prekybos centro taromato darbuotojas sukčiaudamas pakartotinai pridavinėjo surinktą tarą. Žmonių suneštą tarą dar kartą priduodamas į kelis taromatus, vyras šitaip susirinko beveik 1000 eurų.

„Pastebėję įtarimą sukėlusius Panevėžyje esančios mūsų parduotuvės „Rimi Ryo“ taromato darbuotojo veiksmus, savo iniciatyva pradėjome vidinį tyrimą, kurio rezultatas toks, kad kreipėmės į Panevėžio policiją dėl padarytos 936 eurų žalos atlyginimo mūsų bendrovei“, – komentavo „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Gabrielė Šerėnienė.

Anot jos, šią sumą darbuotojas, pakartotinai taromatuose pridavęs grąžintą tarą, išsigrynino trijose Panevėžyje esančiose „Rimi“ parduotuvėse.

„Policijai pateikta visa mūsų surinkta medžiaga, tyrimas pradėtas, darbuotojas šiuo metu turi nedarbingumą, o jam pasibaigus bus sprendžiama dėl jo tolimesnio darbo mūsų bendrovėje“, – teigė G. Šerėnienė.

Panevėžio policija atlieka tyrimą dėl sukčiavimo.

 

 

Komentarai

  • Ozio liekana ne tiek zalos Lietuvai pridare ir daro bet nieko jam galima.

  • Kiek dibau taromatuose visada taip dariau. O ka! Tegu atlyginimus normalius moka. O manes nepagavo!

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų