P. Židonio nuotr.

Taksi magnatui kirto per kišenę

Taksi magnatui kirto per kišenę

Net aštuonioms taksi įmonėms vadovavęs panevėžietis valstybei įpareigotas sumokėti 20 tūkst. eurų baudą.

Net dėl trijų nusikaltimų kaltu pripažintas buvęs taksi magnatas tokį nuosprendį šią savaitę išgirdo Panevėžio apylinkės teisme.

Vis dėlto taškas šioje byloje dar nepadėtas. Verdiktas dar gali būti skundžiamas aukštesnės instancijos teismui.

Į teisiamųjų suolą verslininkas Jonas Muraška sėdo dėl apgaule nesumokėtų per 185 tūkst. eurų mokesčių. Taksi magnatas buvo kaltinamas stambaus masto sukčiavimu, apgaulingu 8 įmonių apskaitos tvarkymu ir dokumentų klastojimu.

Visą straipsnį skaitykite kovo 16 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

 • Pagal straipsnyje pateiktus teiginius , galima pagalvoti , kad šis senai žinomas sukčius nesumokėjo valstybei 185 tūkst. eurų mokesčių ir už tai gavo įpareigojimą sumokėti tik 20 tūkst.eurų baudą . Čia toks Monkės biznis valstybei ar … ?

  • Atsakyti
 • Va čia tai apsimoka! Pavogei ~200 000, o grąžini 20 000 – tau lieka 180 000. O visi klastojimai, apgaulinga apskaita – dzin…. Mokykitės, moliai!

  • 185 tūkstančius VMI išsiieškos iš apgaulingai apskaitą tvarkiusių įmonių. O 20 tūkst. asmeniškai iš vadovo, plius teistumas.

   • Kiek zinau(buvo straipsnis anksciau),tai nuslepta suma jau anksciau buvo visa sumoketa.

 • Jeigu VMI būtų dirbusi savo darbą kaip numato įstatymai , tai iki tokio lygio ilgai trukusio sukčiavimo nebūtų prieita . Tai tikėtis , kad ši vangiai dirbanti institucija parodys kažkokius stebuklus ir sugebės išieškoti iš praktiškai žlungančio verslininko tokią sumą , gali tik naivuoliai . Šiuo atveju , jei prokuratoriai būtų principingi , keletas VMI galvelių privalėtų būti pašalintos iš šiltų krėslų , nes nenustatyt tokių machinacijų gali tik liurbiai arba … pabaikit mintį

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų