G. Jakštas. Andriaus Ufarto (ELTA) nuotr.

Švietimo ministras vėl teiks premjerei atsistatydinimo raštą

Švietimo ministras vėl teiks premjerei atsistatydinimo raštą

Tęsiantis nesklandumams dėl tarpinių vienuoliktokų patikrinimo, švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas dar antradienį ketina premjerei Ingridai Šimonytei pateikti atsistatydinimo pareiškimą.

Ministras taip pat pranešė priėmęs už tarpinių patikrinimo įgyvendinimą atsakingo viceministro Ramūno Skaudžiaus atsistatydinimo raštą.
ELTA primena, kad kilus nepasitenkinimui dėl netinkamai parengtų tarpinių vienuoliktokų patikrinimų užduočių, ministras G. Jakštas buvo įteikęs premjerei Ingridai Šimonytei atsistatydinimo raštą. Visgi, Vyriausybės vadovė nutarė jo kol kas netenkinti.
Dėl kelių tarpinių patikrinimų ministras buvo sudaręs ekspertines komisijas.
Šiais metais pradėti tarpiniai patikrinimai vykdomi nuo kovo 5 dienos iki balandžio 5 dienos, išskyrus chemijos ir istorijos atsiskaitymus, kurie vyks gegužės 6 ir 7 dienomis
Tarpiniuose vienuoliktokų patikrinimuose šįmet dalyvaus daugiau nei 26 tūkst. moksleivių.
Tarpinio patikrinimo metu galima gauti iki 40 proc. galutinio egzamino vertinimo taškų, kurių užtenka tam, kad egzaminas būtų išlaikytas. Vienuoliktokai laikys po vieną dalyko tarpinį patikrinimą, išskyrus lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos, kurių bus po du.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų