Miesto Švietimo skyriui nuo 1997-ųjų vadovavęs Dainius Šipelis pasiprašė į pavaduotojo vietą. „SEKUNDĖS“ nuotr.

Švietimo bendruomenei ieškos naujo lyderio

Švietimo bendruomenei ieškos naujo lyderio

Panevėžio švietimo strategų olimpe – netikėtas posūkis.

Nuo šio trečiadienio miesto Švietimo skyriaus vedėjo pareigas palieka jas kone ketvirtį amžiaus ėjęs Dainius Šipelis. Nors skyriaus vadovas teigia pats pasiprašęs į laisvą pavaduotojo pareigybę, Savivaldybės administracijos vadovai prasitaria, jog šis sektorius turi būti stiprinamas ir jam reikalingas naujas lyderis.

Savivaldybės administracijos direktoriaus Tomo Juknos teigimu, D. Šipelio prašymas pervesti į žemesnę pareigybę atsirado diskutuojant apie miesto švietimo perspektyvą.

„Ateina labai sudėtingas metas, ypač kas susiję su švietimo tinklo pertvarka, su strateginio plano įgyvendinimu, kuris teikiamas tvirtinti Tarybai. Vyko diskusija, kad vis dėlto reikėtų ieškoti būdų, kaip sustiprinti Švietimo skyrių. Dėliojant pareigybinius etatus, vedėjas paties prašymu perkeliamas į pavaduotojus. Jo patirtis ir žinios labai svarbūs“, – teigė administracijos vadovas.\

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 15 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • pagaliau, tokio ,,lyderio“ tai dar paieskoti reikia, puiki patirtis trinant atitinkama kuno dali i kedes apacia pravers ,,lyderiui“ naijose pareigose))))))

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų