Švenčiantiesiems koją kišo alkoholis

Švenčiantiesiems koją kišo alkoholis

Panevėžiečių šventimo tradicijos nesikeičia. Joninių savaitgalį ligoninės priėmimo skyriuje – girtų asmenų antplūdis. Darbo turėjo ir psichiatrai.

Respublikinės Panevėžio ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus vedėja Jolanta Vokietienė sako, kad savaitgalį, kaip visada per šventes, netrūko girtų asmenų.

„Jeigu žmonės nevartotų alkoholio, viskas būtų gerai. Mums atkristų pusė darbo. Visą laiką yra girtų – ne tik per šventes. Tokia bendra tendencija“, – „Sekundei“ teigė J. Vokietienė.

Pasak jos, geria ne vien jaunimas. Šeštadienį, sekmadienį buvo daug girtų ir vidutinio amžiaus žmonių.

Panevėžio miesto greitosios medicinos pagalbos stoties direktorė Rūta Ramoškienė džiaugiasi, kad šventinis savaitgalis medikams buvo gana ramus. Turint omenyje, kad savaitgalis ir dar šventė – penktadienį ir šeštadienį dirbo daugiau brigadų, tačiau iškvietimų sulaukta kaip eilinėmis dienomis. Penktadienį gauti 77 kvietimai, šeštadienį – 48, sekmadienį – 63.

„Šeštadienį iškvietimų buvo netgi mažiau nei paprastomis dienomis – stebuklingai mažai. Panevėžiečiai gal išvažiavo atostogauti“, – stebėjosi R. Ramoškienė.

Jos teigimu, daugiau rūpesčių galbūt sukėlė penktadienį įvykusi avarija, kai nevaldomas automobilis įlėkė į miesto turgavietę ir keli žmonės buvo sužaloti, ir sekmadienį Vilniaus gatvėje įvykusi avarija. Į pastarąją vietą, pasak R. Ramoškienės, medikai buvo kviesti, tačiau čia, laimė, daugiau nukentėjo ne žmonės, o automobiliai.

Direktorės teigimu, greitosios medikai daugiau darbo su neblaiviais asmenimis turi ne šventinį savaitgalį, o tada, kai mokamos pašalpos.

„Tada mieste būna daug daugiau gulinčiųjų – kaip rudenį lapai krenta“, – palygino ji.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų