Svečiai iš Sakartvelo panevėžiečiams dovanos koncertą

Svečiai iš Sakartvelo panevėžiečiams dovanos koncertą

Panevėžio pasveikinti su Lietuvos valstybės atkūrimo diena atvyko delegacija iš miesto partnerio Rustavio (Sakartvelas) ir vyrų vokalinė grupė „Me Rustveli“.

„Sveiki atvykę į Panevėžį, visada smagu jus čia matyti. Džiaugiamės, kad šia svarbia Lietuvai proga sulaukėme sveikinimų iš broliškos šalies – Sakartvelo, mūsų miesto partnerio Rustavio. Mūsų miestų bendradarbiavimas labai glaudus, tikiuosi ir toliau palaikysime ir stiprinsime šį ryšį. Linkiu Jums gero ir turiningo laiko Panevėžyje, šiandien susitiksime koncerte, kuris, tikiu, sušildys miesto gyventojų širdis“ – linkėjo Panevėžio meras Rytis Račkauskas.

Svečiai Panevėžyje viešės iki vasario 19-osios, lankysis STEAM centre, kūrybiškumo centre „Pragiedruliai“, Kraštotyros muziejuje, meninio stiklo studijoje „Glasremis“, dalyvaus Vasario 16-osios dienos renginiuose.

O šventės išvakarės, trečiadienį, 18 val.m Panevėžio bendruomenių rūmuose vyks svečių iš Sakartvelo vokalinės grupės „Me Rustveli“ koncertas „Sveikinimai iš Sakartvelo“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

Įspūdingo balso kolektyvo koncertas – nemokamas.

 

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų