P. Židonio nuotr.

Svarstoma keisti kaukių nešiojimo tvarką

Svarstoma keisti kaukių nešiojimo tvarką

 

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sako, kad Vyriausybė trečiadienį svarstys priemones, kurių reikėtų imtis epidemiologinei situacijai šalyje prastėjant.

Pagrindinis dėmesys bus skiriamas ne tik senjorų vakcinavimo klausimams, bet ir galimybei keisti šiuo metu taikomą kaukių nešiojimo tvarką.

„Padiskutuosime apie kaukes. Mes buvome linkę manyti, kad visuomenė yra tikrai pakankamai sąmoninga ir gali prisidėti, nes kaukės nešiojimas yra labai nesudėtingas dalykas, kurį galima daryti. Tačiau planuojame aptarti, ar visgi kai kuriais atvejais nereikėtų tą rekomendacijos taisyklę, kurią mes aktyviai rekomenduojame, daryti privalomai“, – Seime žurnalistams sakė ministras.

Vis dėlto ministras neatskleidė detalių, kaip galėtų keistis kaukių nešiojimo tvarka.

„Noriu tiesiog priminti, kad kai buvo visuotinis kaukių nešiojimas, jis lygiai taip pat sulaukdavo kritikos, nes būdavo labai daug situacijų, kur sveiku protu aišku, kad nereikia tos kaukės. Tai tikrai norime surasti tą aukso vidurkį, nenorime kartoti tų klaidų“, – teigė A. Dulkys, antradienį apsilankęs opozicinėje Seimo Demokratų frakcijoje „Vardan Lietuvos“.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų