T. Šiaudinio nuotr.

Prieš lemiamą kovą įveikti mažeikiškiai

Lietuvos Futsal A lygoje šeštadienį buvo sužaisti trys 14-ojo turo susitikimai. Viename iš jų svarbią pergalę iškovojo Panevėžio „Baltijos“ ekipa, kuri be atsako keturiais įvarčiais sutriuškino Mažeikių VIP klubą.

Verta pažymėti, kad šioje akistatoje panevėžiečių treneris Aurelijus Vekerotas savo dispozicijoje turėjo tik devynis žaidėjus, kai tuo tarpu svečiai galėjo remtis 13 futbolininkų. Visgi tai „Cido“ arenos šeimininkams nepasirodė problema ir jie kontroliavo rungtynes.

Baltijai“ ne kartą pavyko užspausti varžovus, bet į priekį jie išsiveržė tik 11 minutę, kai nuo suolo pakilęs Domantas Nebilevičius nuginklavo vartų sargą Gintarą Repšą. Tą pačią minutę šeimininkai surengė dar vieną mirtiną išpuolį ir atakos smaigalyje buvęs Tautvydas Švelna pelnė antrąjį įvartį.

Toliau rungtynėse buvo įtempta kova, bet po pertraukos vieni lygos lyderių sugebėjo galutinai palaidoti oponentų viltis. 22 minutę veteranas Arūnas Šteinas nepaliko vilčių vartininkui, o 31 minutę Edgaras Baranausko įvartis garantavo solidžią pergalę „Baltijai“. Surinkusi 33 taškus, Aukštaitijos komanda tašku lenkia antroje vietoje žengiantį Kauno „Vytį“, kuris šį turą praleido.

Gerokai atsiliekantis nuo lyderių Vilniaus „Bekento“ klubas (24 tšk.) po permainingos kovos sugebėjo nugalėti „Vievio žiedo“ (13 tšk.) komandą, kuriai pavyko panaikinti dviejų įvarčių deficitą, bet vėlyvas Justino Zagursko įvartis užtikrino vilniečiams pergalę 3:2 (2:2).

Dar viename turo mače Radviliškio „Lokomotyvas“ (21 tšk.) svečiuose 5:3 patiesė Kauno „Arsenalą“ (1 tšk.). Artimiausias rungtynes kovo 12 d. „Baltija“ žais Kaune su brazilų vedamu „Vyčiu“. Pirmoji kova Panevėžyje baigėsi taikiai 3:3. Tikėtina, kad ši kova ir lems Lietuvos čempionato nugalėtojų titulą. Pergalės atveju panevėžiečiai įgytų 2 taškų pranašumą, pralaimėjus liktų tik kuklios teorinės viltys apginti čempionų vardus.

Rungtynių statistika. Panevėžio „Baltija“ – Mažeikių VIP 4:0 (2:0). Įvarčiai: 11 min. D. Nebilevičius (1:0), 11 min. T. Švelna (2:0), 22 min. A. Šteinas (3:0), 31 min. E. Baranauskas(4:0).