Sužlugdė panevėžiečių kontrabandinį verslą

Sužlugdė panevėžiečių kontrabandinį verslą

Panevėžyje esančiame garaže bei šalia stovėjusiame automobilyje “Opel Zafira” pasieniečiai aptiko daugiau kaip 11 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių. Sulaikyti ir du Panevėžio gyventojai, įtariama, susiję su šiuo nelegaliu kroviniu.

Ketvirtadienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai atvyko į Panevėžyje esantį garažų masyvą. Čia pasieniečiai sulaikė 43-erių panevėžietį. Jis sėdėjo stovėjusiame automobilyje „Opel Zafira“, o šiame rasta 8-ios dėžės įvairių rūšių cigarečių su baltarusiškais akcizo ženklais. Apieškoję šalia esantį garažą pasieniečiai jame aptiko dar daugiau kontrabandinių cigarečių.
Iš viso Pagėgių pasienio rinktinės kriminalistai automobilyje ir garaže rado 11 124 pakelius rūkalų, pažymėtų baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais.

Tyrimo metu sulaikytas ir 50-metis panevėžietis. Jis yra garažo nuomininkas bei „Opel Zafira“ savininkas. Abu Panevėžio gyventojus pasieniečiai buvo uždarę į areštinę. Vėliau vyrai paleisti vienam jų skyrus kardomąją priemonę rašytinį pasižadėjimą neišvykti, kitam – įpareigojimą periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Pagėgių pasienio rinktinėje padėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Už tai panevėžiečiams gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Kol kas „Opel Zafira“ ir rūkalai saugomi Pagėgių pasienio rinktinėje.

Komentarai

  • Taip jiems ir reikia.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų