Sužinojusi, kad „Battleship“ laimėjo 50 000 Eur, norėjo lėkti iš darbo namo

Sužinojusi, kad „Battleship“ laimėjo 50 000 Eur, norėjo lėkti iš darbo namo

Laimėjus nemenką piniginį prizą džiugesio šypseną veide sunku paslėpti. Greičiausiai net ir nesinori. Tą įrodė ir pardavėja iš Šiaulių, žaidime „Battleship“ laimėjusi 50 000 Eur.

Momentinė loterija Battleship“ – vienas iš pagrindinių „Euloto“ (buvusio „Lietloto“) žaidimų, iš viso šiai bendrovei priklauso devyni momentinių loterijų žaidimai. Turbūt daugelis mūsų prisimena ir žino „Laivų mūšio“ žaidimą, kuris buvo ir yra populiarus tiek tarp jaunų, tiek tarp vyresnių žmonių. „Battleship“ kurtas būtent „Laivų mūšio“ žaidimo pagrindu, jis orientuotas į pramogą ir nostalgiją.

Momentinėse loterijose visada sekasi

Atsiimti 50 000 Eur Battleship“ laimėjimą į centrinį loterijos biurą atvyko linksmai nusiteikusi jauna šiaulietė kartu su drauge.

Laimėtoja prisipažino esanti momentinių loterijų gerbėja, žaidžianti tik jas. Tačiau žaidimo „Battleship“ bilietą prie kasos ji paėmė visai netikėtai. „Esu išbandžiusi turbūt visus momentinių loterijų žaidimus. Lemtingą dieną, stovėdama prie kasos, pastebėjau, kad šis, „Battleship“, dar lyg ir nepirktas, su juo savo sėkmės tikrinti nemėginau“, – pasakojo žaidėja. Tad ilgai nedvejojusi, ji prie kitų pirkinių pridėjo loterijos bilietą ir išvyko į darbą. Moteris pridūrė, kad nebuvo jokios išskirtinės nuojautos, apie laimėjimą tuo metu net negalvojo, labiau mąstė apie tai, kad nori pabandyti žaidimą, kurio dar nebuvo žaidusi.

Atvykusi i darbą moteris nutrynė laimingą bilietą. „Reakcija buvo tokia, kad tiesiog norėjau lėkti namo“, – linksmai pasakojo 50 000 Eur laimėtoja. Apie didelį piniginį prizą ji vėliau prasitarė savo draugei, su kuria kartu ir atvyko į Vilnių.

Jaunai moteriai momentinės loterijos visada sekdavosi. „Niekada nesiskundžiau, smulkesni laimėjimai, pavyzdžiui, po 20 Eur, 50 Eur, mane dažnai lanko“, – šypsojosi žaidėja. Ir pridūrė, kad dar neatsiėmusi 50 000 Eur laimėjimo, nusipirko kitą momentinės loterijos bilietą ir laimėjo 100 Eur.

Laimėtoja kol kas dar nėra tiksliai sugalvojusi, ką darys su piniginiu prizu. „Greičiausiai kur nors investuosiu“, – paslaptingai pokalbį baigė jauna moteris ir išskubėjo su drauge į miestą, nes tądien planavo iki vakaro pasibūti sostinėje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų