T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Sužalojęs dešimtį žmonių, spruko laukais

Sužalojęs dešimtį žmonių, spruko laukais

Šeštadienio vakarą, kelios minutės po 22 val. gausios policijos, medikų ir ugniagesių gelbėtojų komandos skubėjo į Panevėžio rajoną.

Buvo pranešta, kad kelyje A2 Vilnius–Panevėžys, prie įvažiavimo į miestą susidūrus lengvajam automobiliui BMW ir keleiviniam autobusui „Mercedes-Benz“, nukentėjo žmonės.

Turimais duomenimis, 7-osios serijos BMW vairavęs asmuo pavijęs ta pačia kryptimi važiavusį įmonės „Kautra“ keleivinį autobusą ir rėžėsi jam į galą.

T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Smūgio būta tokio stipraus, kad autobusas tiesiog perlinko: išdužo langai, net kai kurios sėdynės perlūžo. Labiausiai sumaitotas buvo krovinių skyrius – ugniagesiams gelbėtojams pavyko ištraukti tik dalį keleivių daiktų, kiti liko visiškai suniokoti.

Avarijos metu nukentėjo beveik visi autobusu važiavę keleiviai. Greitosios pagalbos brigados į ligoninę pristatė 9 asmenis. Vėliau į medikus kreipėsi ir pats 59-erių autobuso vairuotojas. Jis buvo blaivus.

BMW važiavęs vyras, metęs savo automobilį, spruko laukais. Bėglio buvo ieškoma pasitelkus tarnybinius šunis, tačiau šie pametė pėdsakus.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų