T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Sužalojęs dešimtį žmonių, spruko laukais

Sužalojęs dešimtį žmonių, spruko laukais

Šeštadienio vakarą, kelios minutės po 22 val. gausios policijos, medikų ir ugniagesių gelbėtojų komandos skubėjo į Panevėžio rajoną.

Buvo pranešta, kad kelyje A2 Vilnius–Panevėžys, prie įvažiavimo į miestą susidūrus lengvajam automobiliui BMW ir keleiviniam autobusui „Mercedes-Benz“, nukentėjo žmonės.

Turimais duomenimis, 7-osios serijos BMW vairavęs asmuo pavijęs ta pačia kryptimi važiavusį įmonės „Kautra“ keleivinį autobusą ir rėžėsi jam į galą.

T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Smūgio būta tokio stipraus, kad autobusas tiesiog perlinko: išdužo langai, net kai kurios sėdynės perlūžo. Labiausiai sumaitotas buvo krovinių skyrius – ugniagesiams gelbėtojams pavyko ištraukti tik dalį keleivių daiktų, kiti liko visiškai suniokoti.

Avarijos metu nukentėjo beveik visi autobusu važiavę keleiviai. Greitosios pagalbos brigados į ligoninę pristatė 9 asmenis. Vėliau į medikus kreipėsi ir pats 59-erių autobuso vairuotojas. Jis buvo blaivus.

BMW važiavęs vyras, metęs savo automobilį, spruko laukais. Bėglio buvo ieškoma pasitelkus tarnybinius šunis, tačiau šie pametė pėdsakus.

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų