Staniūnų gatvėje ketvirtadienio vakarą buvo išties pavojinga – kriminalistų gaudomas neprognozuojamas panevėžietis bandė bėgti daužydamasis į kitus automobilius, nepaisydamas į jo mašiną paleistų šūvių. P. Židonio nuotr.

Šūviais stabdytą bėglį prislėgė įtarimai dėl narkotikų

Šūviais stabdytą bėglį prislėgė įtarimai dėl narkotikų

 

Panevėžyje ketvirtadienio vakaro įvykiai Staniūnų gatvėje priminė baisiuosius kriminalinio pasaulio siautėjimo laikus mieste: buvo trankomi automobiliai, aidėjo šūviai, kaukė policijos sirenos. Paaiškėjo, kad panevėžietis turėjo savų priežasčių žūtbūt pasprukti.

Sulaikant automobiliu sprunkantį neprognozuojamą įtariamąjį, policija į nuvažiuojančią jo „Audi“ paleido net septynis šūvius.

Drama Staniūnų gatvėje prasidėjo apie 18.38 val., Panevėžio apskrities policijos pareigūnams atvykus sulaikyti nusikaltimu įtariamą asmenį. Šis sugalvojo pabandyti išsisukti nuo pareigūnų rankų ir spruko automobiliu „Audi A4“. Bėglys neįvertino savo vairavimo gebėjimų ir nuvažiuodamas trenkėsi į du automobilius: stovintį policijos automobilį ir pro šalį važiuojančio niekuo dėto žmogaus.

Visuomenei pavojų keliantį bėglį sulaikyti bandantis neuniformuotas pareigūnas į nuvažiuojančią „Audi A4“ iš tarnybinio ginklo paleido septynis šūvius. Įtariamajam vis tiek pavyko iš įvykio vietos pasprukti.

Kelios minutės laimės

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialistės Rasos Galkauskienės teigimu, pareigūnai panaudoja tarnybinį ginklą tik išimtiniais atvejais, kai gresia pavojus aplinkiniams ar patiems pareigūnams. Ši situacija, pasak policijos atstovės, tokia ir buvo.

Žinoma, saugant bėglio gyvybę yra stengiamasi šūviais apgadinti tik transporto priemonę. Už ką asmuo buvo sulaikomas, kol kas atskleisti negalime. Galime pasakyti tik tiek, kad įtariamasis buvo sulaikomas Kriminalinės policijos pareigūnų“, – teigė R. Galkauskienė.

Visgi bėglys laisve pasidžiaugė vos keletą minučių. Tą pačią dieną, apie 18.55 val., automobilis „Audi A4“ buvo surastas Panevėžio rajone, Vyčių kaime. Ten pat pareigūnai pričiupo ir 38-erių bėglį. Vyrukas iš paskutiniųjų įnirtingai priešinosi sulaikomas, tad pareigūnams teko panaudoti specialiuosius veiksmus. Galop dramos herojus atsidūrė areštinėje.

Patyręs nusikaltėlis

Už grotų jam teks praleisti ir daugiau laiko. Vakar teismas patenkino Panevėžio apygardos prokurorų prašymą ir leido bėglį suimti trims mėnesiams.

Panevėžietis, regis, turėjo savų priežasčių žūtbūt nepakliūti pareigūnams į rankas. Jo sulaikymas buvo atliekamo stambaus ikiteisminio tyrimo dalis. Bėgti bandžiusiam panevėžiečiui pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis su tikslu jas platinti.

Panevėžio apygardos prokuratūros atstovės Rasos Stundžienės teigimu, šis asmuo teisėsaugai gerai žinomas, yra kelis kartus teistas, jo teistumai neišnykę.

Kol kas nei policija, nei prokuratūra plačiau ikiteisminio tyrimo detalių nekomentuoja.

 

Komentarai

  • Ooo janusauskiene su savo chebra siaučia, kąsnio ne pasidalina

  • Berasciai narkotiku bylomis domisi?

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų