P. Židonio nuotr.

Sutvarkytoje pakrantėje pasigedo svarbiausio

Sutvarkytoje pakrantėje pasigedo svarbiausio

Gražiai sutvarkytos upių pakrantės Panevėžio rajone vilioja užsukti ne tik vietinius, tačiau iš toliau atvykę poilsiautojai rizikuoja patirti didelių bėdų.

Į keblią padėtį pateko ir panevėžietė Irena, sekmadienį su vyru nuvažiavusi į paplūdimį prie Paliūniškio kaimo tilto. Lėvens pakrantė gražiai sutvarkyta, įrengta maudykla, pastatyti lauko pramogų įrenginiai – vasarą čia retai būna tuščia.

„Pasivaikščiojau, pasižiūrėjau – galvoju, reiktų kada atvykti ne dviese, o su kompanija pasisėdėti. Čia tikrai gražu. Yra beždžionių tiltas, medinė scena, suoliukai, stalai, net šašlykinė“, – pasakoja Irena.

Visgi pakankamai gausiai lankomoje vietoje nėra būtino atributo – būdelės, kur karaliai pėsti vaikšto. Kad ir kiek Irena dairėsi tualeto, jo niekur nepamatė. Panevėžietė pripažino nebedrįsusi kojos arčiau krūmų kelti – nežinia, ką po jais galima rasti.

Susirūpinusi Irena pirmadienį skambino Karsakiškio seniūnijos, kuriai priklauso ir Paliūniškis, seniūnei. Tačiau panevėžietė sako likusi nemaloniai nustebusi. Į klausimą dėl tualeto, pasak Irenos, seniūnė jai atkirtusi, esą prispaudus reikalui važiuojama namo.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 4 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • tam valdzia ir padare kad syk kur nori!!!!!!!! ka smirdetu ,ka nieks nevaziuotu i ta vieta!!!!!

    • Negi tokia jus naivi. Tik savo inicetiva gali problema išpresti, aš jau senai supratau, pvz kaip pakelia nupjauna kaimeli, nes pikta buvo pora kartu esu prašes kad nupjautu pabaigtu kad kuptsto nebutu be piktumo dabar
      kaip priklauso nupjauna dar vienas pvz kelininkams priklauso medžiai ir jie netvarko, kaip užvirs ant laidu kaimas bus be alektros. Lietuva patiems reikia kurti, ir mylėti kai daug kas į kitu rankas atiduota tvarkyti kai jokio nesigaudimo taip ir yra

      • Minde, tu beviltiškas beraštis

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų