P. ŽIDONIO nuotraukos

Sutvarkytame Skaistakalnyje atsirado šlapynė

Sutvarkytame Skaistakalnyje atsirado šlapynė

Ten, kur iki Skaistakalnio parko atnaujinimo liepsnodavo Joninių laužai, o karštomis vasaros dienomis panevėžiečiai priguldavo pasikaitinti saulėje, dabar telkšo balos.

Šlapyne virtusi vieta – prie Skaistakalnio kalnelio, kur anksčiau būta betoninės estrados.

Kad atnaujintame Skaistakalnio parke su sutvarkytais pėsčiųjų ir dviračių takais, naujais suoleliais, moderniais šviestuvais, patraukliomis sporto bei žaidimų aikštelėmis atsirado ir probleminė vieta, dėmesį atkreipė panevėžietė senjorė Julija Dailindienė.

Į renesansą išgyvenantį seniausią miesto parką atėjusi pasivaikščioti J. Dailindienė nustebo, kad pievoje, kurioje vasarvidžiu panevėžiečiai rinkdavosi švęsti Joninių, vaišindavosi ant išrikiuotų stalų išrikiuotais skanėstus, dabar telkšo didžiulės balos.

„Negi šoksime taškydami balas?“ – susirūpino J. Dailindienė.

Į Skaistakalnio parką pasivaikščioti ji sako ateinanti dažnokai.

Panevėžietė prisimena toje pačioje pievoje balas telkšojus ir praėjusį rudenį, kiek pradžiūvusios jos buvo sausą šiųmetį pavasarį.

„O dabar kiek palijo ir vėl balos. Girdėjau, kaip mama perspėjo žaidžiančius vaikus, kad tik nenuridentų kamuolio į pievą, nes reikės iš balos pasiimti“, – atkreipė dėmesį panevėžietė.

Visą straipsnį skaitykite birželio 9 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Ta šlapynė ne atsirado, o palijus būdavo dar ir prieš parko tvarkymą. Aš irgi nusistebėjau, kodėl tai nebuvo įvertinta.

  • o gi jodzemi, isvezie………..

  • Ogi gudrūs meistrai, galbūt pažeide melioracijos sistema.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų